Skip to content

Gwiazda Hallmark, Lacey Chabert, zastanawia się, co przyciąga ludzi do tych filmów

2 de kwiecień de 2023
l intro 1679971310

Avery patrzy w lewo

Urok, romans i całe mnóstwo serca. To właśnie te składniki składają się na film Hallmark. Niezależnie od tego, czy jest to kryminał, film wakacyjny, czy opowieść o codziennych przygodach, Hallmark znalazł sposób, aby zostawić swoich widzów z uśmiechem. Okres świąteczny to okres, w którym Hallmark skupia dużo energii. Łącznie 40 nowych filmów świątecznych miało swoją premierę w okresie świątecznym 2022 w kanałach Hallmark Channel i Hallmark Movies & Mysteries. Obejmuje to popularny „Trzech mędrców i dziecko”, który stał się drugim najczęściej oglądanym programem telewizji kablowej w tygodniu rozpoczynającym się 19 listopada 2022 r. Lacey Chabert uważa, że ​​wie, dlaczego ludzie wracają po więcej.

Chabert powiedział „Live with Kelly and Ryan”, że jest kilka powodów, dla których te filmy stały się tak popularne. „Wiesz, myślę, że to dobroć. Myślę, że to nadzieja. Myślę, że bardziej niż kiedykolwiek wszyscy potrzebujemy dobrego samopoczucia” – powiedziała, przypominając sobie, że jej pierwszym filmem dla Hallmark była „Dziewczyna z windy”, która miał swoją premierę w 2010 roku.

Chociaż Hallmark opowiedział już niezliczone historie o miłości i świątecznej radości, wciąż jest wiele historii do podzielenia się. I pracują nad rozszerzeniem swojego imperium na kilka sposobów.

Jak firma Hallmark stara się przejąć świat streamingu

Hallmark jest znany ze swoich kanałów kablowych, ale dba również o to, aby docierał również do odbiorców strumieniowych. Fani mogą przesyłać strumieniowo „The Wedding Veil Legacy”, „When Calls the Heart” i serię „Crossword Mysteries” Lacey Chabert wśród innych programów w Hallmark Movies Now, która umożliwia oglądanie treści z miesięczną subskrypcją.

A ci, którzy subskrybują Peacock, mogą również wypełnić Hallmark. W listopadzie 2022 roku Peacock uruchomił centrum Hallmark, które zawiera programy i filmy z Hallmark Drama, Hallmark Channel oraz Hallmark Movies & Mysteries. „Możliwość zapewnienia naszym oddanym fanom dostępu do wszystkich trzech linearnych sieci Hallmark pozwoli naszym widzom na dalszy rozwój i łączenie się w znaczący sposób” – powiedział Wonya Lucas, prezes i dyrektor generalny Hallmark Media w oświadczeniu uzyskanym przez TVLine. Lucas został dyrektorem generalnym i prezesem firmy w 2020 roku. Patrząc w przyszłość, skupia się na jednym celu, jeśli chodzi o historie, które opowiada Hallmark.

Dyrektor generalny Hallmark koncentruje się na inkluzywnych historiach miłosnych

Sam trzymający sweter i patrzący na Jasona

Podczas gdy Wonya Lucas rozszerza dostęp do treści Hallmark, rozszerza również jej historie. Powiedziała CNBC: „Ostatecznie konsument potrzebuje lub pragnie zobaczyć siebie w historii miłosnej”. „Świąteczna opiekunka”, „Boże Narodzenie u Złotego Smoka”, „Boże Narodzenie Wszystkich Świętych” i „Miłość, światła, Chanuka!” to tylko niektóre z filmów świątecznych, które wprowadzają do Hallmark bardziej integracyjne historie.

„The Holiday Sitter” stał się pierwszym świątecznym filmem Hallmark, w którym para gejów prowadzi historię. W filmie z 2022 roku występuje Jonathan Bennett jako Sam, wujek, który prosi swojego przystojnego sąsiada, aby pomógł mu pilnować siostrzenicy i siostrzeńca. Wielu zna Bennetta jako ukochaną Cady Heron (Lindsay Lohan) Aarona Samuelsa w przebojowej komedii z 2004 roku Wredne dziewczyny. Podobnie jak Lacey Chabert, koleżanka z planu „Wrednych dziewczyn”, Bennett stał się jedną z głównych gwiazd Hallmark, a nawet był producentem wykonawczym „The Holiday Sitter”. Powiedział Us Weekly: „To, co jest tak wyjątkowe w Hallmark Channel, to fakt, że ich historie prowadzą do miłości i rodziny i tym właśnie jest” The Holiday Sitter ”i bardzo wspierali tę podróż od momentu, gdy wpadłem na pomysł, aby ją zabrać do skutku…”

Czy ten post był pomocny?