Skip to content

Odcinki Young Sheldon wyreżyserowane przez Melissę Joan Hart

4 de lipiec de 2023
l intro 1688096544

Seriale telewizyjne

Melissa Joan Hart uśmiecha się

Na tym etapie swojej hollywoodzkiej kariery Melissa Joan Hart nie jest obca produkcjom telewizyjnym — zwłaszcza sitcomom. W końcu zagrała między innymi w programach takich jak „Clarissa wyjaśnia wszystko”, „Sabrina, nastoletnia czarownica” i „Melissa i Joey”, dzięki czemu ma wiele okazji, aby dowiedzieć się jak najwięcej o świecie małego ekranu . Wykorzystując swoją wiedzę, Hart poszerzyła swoje horyzonty rozrywkowe, podejmując się innych obowiązków, a jednym z jej częstszych przedsięwzięć niezwiązanych z aktorstwem jest reżyserowanie. Czy wiesz, że Hart wyreżyserował wiele odcinków „Młodego Sheldona”?

Tak, przez cały okres istnienia serii prequeli „Teorii wielkiego podrywu”, Hart wielokrotnie zasiadał w fotelu reżysera. Zadebiutowała jako reżyserka „Młodego Sheldona” w odcinku 3 sezonu „An Academic Crime and a More Romantic Taco Bell”, a następnie w odcinkach 4 sezonu „A Second Prodigy and the Hottest Tips for Pouty Lips”, „The Geezer Autobus i nowy model edukacji” oraz „Kowbojski aerobik i 473 beztłuszczowe śruby”. Ostatni reżyserski występ Harta w programie miał miejsce w piątym sezonie „An Expensive Glitch and a Goof-Off Room”.

Czas pokaże, czy Hart powróci, by wyreżyserować więcej odcinków „Młodego Sheldona” w przyszłości, ale nawet jeśli tego nie zrobi, nadal możesz spodziewać się, że zobaczy swoją reżyserską magię w różnych innych produkcjach.

Hart absolutnie uwielbia reżyserować

Dla większości osób wchodzących do branży rozrywkowej obowiązkową pracą jest praca aktora. Zagranie w niezapomnianych filmach, zarobienie dużych pieniędzy i osiągnięcie poziomu światowej sławy to propozycja, którą niewielu by odrzuciło, gdyby ją im przedstawiono. Z drugiej strony niektórzy ludzie wolą pracować za kulisami, tworząc historie i światy jako scenarzyści, reżyserzy, producenci i nie tylko. Jeśli chodzi o Melissę Joan Hart, miała to szczęście, że przez całą swoją karierę nosiła różne kapelusze i nie jest niezadowolona z tego, że poświęca czas na odkrywanie innych zawodowych ścieżek.

„Oczywiście przeciwnicy mówią:” Zniknąłeś! Już nie pracujesz! Mówię: „Cóż, właściwie robię dokładnie to, co chcę robić i o czym zawsze marzyłem w starszym wieku w tej branży” – wyjaśnił Hart podczas wywiadu dla Glamour w 2020 roku. Zauważa, że ​​w poprzednim roku więcej reżyserowała niż grała i jest z tego bardzo dumna. Hart polega na próbowaniu nowych rzeczy, szukaniu nowych możliwości i nie pozwalaniu sobie na uwięzienie w tym samym starym, tym samym starym.

Wystarczy powiedzieć, że Melissa Joan Hart ma się dobrze i jest bardzo aktywna na scenie Hollywood. Z pewnością nadal będziemy obserwować jej zakulisowy wpływ na „Młodego Sheldona” i wiele innych produkcji.

Czy ten post był pomocny?