Skip to content

Skupiona na rodzinie historia Montana Jordan chce zobaczyć na Young Sheldon

24 de sierpień de 2022
l intro 1661314754

montana jordan uśmiechnięta

„Young Sheldon”, spin-off prequelu hitu CBS „Teoria wielkiego podrywu”, opowiada o Sheldonie Cooperze (Iain Armitage) jako dziewięcioletnim geniuszu dorastającym w małym miasteczku w Teksasie. show mają również przyjemność poznać całą rodzinę Cooperów, w tym rodziców Sheldona Mary i George’a (Zoe Perry i Lance Barber), siostrę Missy (Raegan Revord) i brata Georgie (Montana Jordan). Dziecięcy geniusz, w ostatnich sezonach zaczęły się rozszerzać i pogłębiać fabuły innych członków rodziny Cooperów, twórcza decyzja, którą wielu fanów przyjęło z zadowoleniem.

To postęp serialu, który ma sens, biorąc pod uwagę, że „Młody Sheldon” musi zawierać historię rodziny Cooperów, której uczymy się w „Teorii wielkiego podrywu”, na przykład ostateczną śmierć ojca Sheldona. W ten sposób „Young Sheldon” ostatnio przeniósł się na mroczniejsze terytorium, a producent wykonawczy Steve Molaro przyznał w wywiadzie dla TV Line, że kładą podwaliny pod niektóre z bardziej dramatycznych momentów dzieciństwa Sheldona. Powiedział w gazecie: „Staramy się szanować te historie, ale lubimy też znajdować nieoczekiwane sposoby ich rozgrywania”.

Tworzenie głównych wydarzeń rodzinnych w historii Sheldona oznacza, że ​​istnieje potencjał dla wielu fabuł rodzinnych, z których niektóre mogą być nawet bardziej beztroskie. A wraz z odnowieniem serialu przez co najmniej 7 sezon (przez Variety), istnieje więcej niż kilka możliwości, w tym jedna, którą Jordan omówił w ostatnim wywiadzie.

Montana Jordan chciałaby zobaczyć, jak rodzina oszczędza pieniądze na wakacje

Jako najstarszy z rodzeństwa Coopera, Georgie z Montany Jordan często nie znosił uwagi, jaką jego rodzice poświęcają Sheldonowi. Ale gdy historia rodziny Cooperów staje się coraz bardziej skoncentrowana, Jordan podzielił się ulubionym pomysłem na fabułę w wywiadzie dla Glitter Magazine: każdy członek rodziny oszczędza na wakacje. „Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć, jak rodzina wykonuje dodatkowe prace, aby zaoszczędzić pieniądze i pozwolić sobie na rodzinne wakacje” – powiedział w gazecie. Jordan z humorem wyjaśnił, że Sheldon i Missy mogą sprzedawać lemoniadę, podczas gdy ich matka może pracować w niepełnym wymiarze godzin. To fabuła, która wydaje się, że mogłaby pasować do serialu, biorąc pod uwagę charakterystyczną dla programu mieszankę komedii i dramatu. Cooperowie już wcześniej jeździli na rodzinne wycieczki, na przykład do NASA, ale może warto mieć odpowiednie wakacje.

Pochodzący z Teksasu Jordan docenia rodzinne powiązania stworzone w serialu. „Moje ulubione sceny to te przy stole obiadowym, ponieważ tak bardzo przypominają prawdziwe życie” – powiedział CBS Watch Magazine. Myślę, że właśnie dlatego tak wielu fanów mówi mi, że też ich lubi”. Ma wiele powiązań z Georgie, mówiąc magazynowi Glitter, że podobnie jak jego postać na ekranie grał w piłkę nożną i ma problemy z utrzymaniem porządku w pokoju.

Fani będą musieli oglądać dalej, aby zobaczyć, jak showrunnerzy „Młodego Sheldona” kładą podwaliny pod wersje Georgie i Sheldona, które poznajemy w „Teorii wielkiego podrywu”.

Czy ten post był pomocny?