Skip to content
TV

Najmniej lubiana postać Ozarka, według 23% fanów

16 de lipiec de 2022
l intro 1657941061

Wendy wygląda na zaniepokojoną Ozarkiem

W ciągu czterech sezonów w serwisie Netflix „Ozark” był nie tylko jedną z najbardziej odważnych stylowych ofert w skarbcach streamera, ale także jedną z najbardziej ekscytująco oryginalnych. Czarny jak smoła dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się głównie w ostępach regionu Lake of the Ozarks w stanie Missouri, śledził zmagania rodziny Byrde, gdy próbowali pozostać przy życiu – i razem – podczas gdy patriarcha Marty (Jason Bateman) i jego żona Wendy (Laura Linney) ) pranie pieniędzy dla kartelu narkotykowego Navarro. Po drodze Byrdes byli testowani praktycznie na każdym kroku przez nieprzewidziane zrządzenia losu i istną kawalkadę zimnokrwistych kryminalistów, podejrzanych polityków i sprytnych agentów rządowych, z których większość miała udziały w swoich nielegalnych przedsięwzięciach.

Nie trzeba dodawać, że wiele z tych postaci nie było łatwych do lubienia. Chociaż wszystkie są intrygujące same w sobie, niektórzy mogą nawet twierdzić, że większość kluczowych graczy w „Ozark” była dość łatwa do znienawidzenia. Tak bardzo, że Looper postanowił raz na zawsze dowiedzieć się, która z postaci serii była najbardziej znieważona w fandomie „Ozark” za pośrednictwem niedawnej ankiety. Swoje opinie w tej sprawie przedstawiło łącznie 575 respondentów z USA. A ponad 23% z nich zgodziło się, że jeden z największych strzelców serialu był najmniej lubianą postacią w krajobrazie „Ozark”.

Fani Ozarka mają poważne problemy z szefem kartelu Omarem Navarro

Co zaskakujące, szalona heroina królowej Ozarks, Darlene Snell (Lisa Emery), nie zajęła pierwszego miejsca w naszej ankiecie. Pomimo faktu, że wielu (w tym Digital Trends) uważa ją za prawdziwą złoczyńcę serialu, złe uczynki Wendy Byrde nie przyniosły jej tytułu najmniej lubianej postaci w „Ozark”. Raczej te przerażające kobiety skończyły za szefem kartelu Omarem Navarro (Felix Solis), który zdobył 23,48% głosów, aby zdobyć tytuł nie do pozazdroszczenia.

Ten wyczyn jest również imponujący, ponieważ Navarro nie pojawił się nawet po raz pierwszy w serialu do sezonu 3. Ale każdy, kto obejrzał ostatnie dwa sezony „Ozark”, zna porywczego, manipulacyjnego i niezwykle porywczego wielkiego szefa z kartelu Navarro z nawiązką zdobył tytuł najmniej sympatyczny, robiąc to poprzez serię nagannych działań, które nie mają sobie równych w imponującej galerii łotrzyka. Tak, w tym Darlene, która w ankiecie uplasowała się na drugim miejscu po Navarro, zdobywając 18,61% głosów.

Dla przypomnienia, Wendy Byrde nie była daleko w tyle, twierdząc, że sama ma 16,35%. I chociaż była wyraźnym ulubieńcem fanów podczas czterosezonowego cyklu „Ozarka”, wydaje się, że nawet wulgarna Ruth Langmore nie była łatwa do polubienia przez fanów, ponieważ postać Julii Garner wybrała 15,48% respondentów. Co zaskakujące, ponad 14% wyborców uznało sympatycznego Wyatta Langmore’a (Charlie Tahan) za jedną z najmniej lubianych postaci serialu. To postawiło go przed Martym Byrde, który zamknął listę z 12% głosów, pomimo tego, że cała rzeź dokonana w „Ozark” była prawdopodobnie jego winą. C’est la vie, prawda?

Czy ten post był pomocny?