Skip to content
TV

Bloody Season 4 Teaser Ozarka ma fanów, którzy brzęczą przed finałem serialu

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632616607

„Ozark” Netflixa był wielkim hitem dla streamera od czasu debiutu pierwszego sezonu w 2017 roku. Seria zdobyła trzy nagrody Emmy (za pośrednictwem oficjalnej strony Emmys) na przestrzeni lat, ma 81% oceny w Rotten Tomatoes, a w 2020 roku , był to najczęściej oglądany program na platformie streamingowej. To imponujące statystyki i można śmiało założyć, że miliony ludzi odliczają dni przed nadejściem sezonu 4.

W rolach głównych Jason Bateman i Laura Linney, „Ozark” śledzi małżeństwo, które przeprowadza się z Chicago do Missouri i rozpoczyna własny program prania brudnych pieniędzy. To nowe przedsięwzięcie pozwala im nawiązać kontakt z bardzo złymi ludźmi z gatunku łamiących prawo. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy postacie Batemana i Linney w akcji, utknęli w trudnej sytuacji z Omarem Navarro (Felix Solis), brutalnym przywódcą kartelu, który zmusza parę do prania pieniędzy.

Czwarta część „Ozarka” będzie ostatnim sezonem serialu, zgodnie z raportem The Hollywood Reporter z czerwca 2020 r., Ale to nie gwarantuje, że wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Zwiastun czwartego sezonu Netflix „Ozark”, który zadebiutował podczas wirtualnego wydarzenia streamera w Tudum 25 września, sugeruje, że sprawy mają się znacznie gorzej dla małżonków, gdy ta historia dobiega końca.

Nie oczekuj zdrowego dramatu rodzinnego w sezonie 4 Ozark

Klip do 4 sezonu „Ozark” (przez YouTube) otwiera się na imprezie z muzyką mariachi i dobrą zabawą gości. Uroczystość nie trwa długo; nagranie szybko przechodzi do Marty’ego (Jason Bateman) i Wendy Byrde (Laura Linney) w łazience. Para stoi przy zlewie i oczyszcza się nawzajem z krwi. Zarówno Marty, jak i Wendy są wyraźnie wstrząśnięci, gdy próbują wymazać oznaki złego postępowania. Zwiastun kończy się, gdy para małżeńska wpatruje się w korytarz rezydencji, a na ich twarzach pojawia się zaniepokojenie. Wygląda na to, że ktoś się do nich zbliża, co sugeruje, że osoby piorące pieniądze mają więcej kłopotów.

Na Świergot, nowy klip „Ozark” sezonu 4 zawierał wiadomość, że nadchodzący sezon nadejdzie w 2022 roku. Fani podzielili się swoimi reakcjami zarówno na klip, jak i datę premiery. Użytkownik Twittera @adaabrooks napisał: „Chodźmy!” i dodane w fancam Wendy Byrde. Dodatkowo użytkownik @TheVelvetVoyce zapytał o debiut w 2022 r., pytając: „Jak 1 stycznia 2022 r. ??[’ve] czekałem wystarczająco długo!! Lol.” Fan „Ozark” @KayleighRossett przyłączył się, dodając: „Tak, będę potrzebować, abyś trochę zawęził ten przedział czasowy…” Na koniec, @RawlinJulia powtórzył myśli wszystkich fanów, pisząc: „Tak, genialny. Jeden z najlepszych programów, jakie widziałem na Netflix”.

Sezon 4 „Ozark” trafi na Netflix w 2022 roku.

Czy ten post był pomocny?