Skip to content

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film – wszystko, co musisz wiedzieć

10 de lipiec de 2023
l intro 1688962407

Filmy animowane

Biedronka i Czarny Kot na karnawale

Wszystko, co jest związane z superbohaterami, wydaje się być ostatnio modne, a wśród wielu dynamicznych duetów walczących z przestępczością nie można zaprzeczyć, że jedna para paryskich nastolatków z supermocami niezaprzeczalnie podbiła świat. Widzowie z przyjemnością obserwowali, jak Marinette Dupain-Cheng, znana jako Biedronka (Cristina Valenzuela), i Adrien Agreste, znany jako Czarny Kot (Bryce Papenbrook), współpracują, by obronić Francję przed atakiem superzłoczyńców, a teraz ich zwolennicy wreszcie będą mogli zobaczyć tę dwójkę bohaterowie przenoszą się na duży ekran w filmie „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

Od 2015 roku „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir” pojawia się na całym świecie, a według Parrot Analytics serial stał się jednym z najbardziej pożądanych programów dla dzieci. Po ponad 100 odcinkach i mnóstwie towarów było tylko kwestią czasu, zanim ta animowana potęga zostanie poddana adaptacji filmowej.

Teraz, gdy dwoje ukochanych superbohaterów otrzymuje swoją własną, pełnometrażową przygodę, fani na całym świecie będą chcieli mieć pewność, że są na bieżąco ze wszystkim, co trzeba wiedzieć o „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film” przed premierą .

Kiedy premiera filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot?

Pierwszą rzeczą, o której prawdopodobnie myśli każdy fan, jest data premiery filmowej adaptacji „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir”. Według Variety, „Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie” zostało oficjalnie ogłoszone w maju 2019 roku, kiedy projekt omawiał reżyser Jeremy Zag na Festiwalu Filmowym w Cannes. Okazało się również, że animowany film 3D będzie musicalem z nagrodzonym Grammy kompozytorem Harrym Masonem Jr. na pokładzie, który pomoże kultywować muzykę do filmu.

Trwający 1 godzinę i 42 minuty film miał budżet w wysokości 86 milionów dolarów, co uczyniło „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film” jednym z najdroższych francuskich filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Film miał swoją premierę 11 czerwca 2023 roku w paryskim kinie i sali koncertowej Grand Rex. Został wydany we Francji 5 lipca 2023 r., A później był nadal wydawany w innych regionach międzynarodowych. Dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i innych wybranych obszarów ma trafić do serwisu Netflix 28 lipca 2023 r.

Jaka jest fabuła filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot?

Biedronka w masce i garniturze w kropki

Żadna wspaniała seria superbohaterów nie może być kompletna bez powrotu fanów do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, od otwierającej oczy historii pochodzenia. Na szczęście dla fanów „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir”, historia o tym, jak po raz pierwszy odnajdują magiczne klejnoty zwane Miraculous i zyskują swoje niezwykłe zdolności, zostanie opowiedziana w „Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie”.

Narracja filmu fabularnego będzie podążać za Marinette Dupain-Cheng, która próbuje poradzić sobie z nowymi obowiązkami jako superbohaterka Biedronka i pokaże jej wysiłki, aby znaleźć sposób na współpracę ze swoim pomocnikiem Czarnym Kotem w celu pokonania superzłoczyńcy Władcy Ciem (Keith Silverstein), który grozi zniszczeniem miasta przez uwolnienie kawalkady zła i zniszczenia.

Po tylu latach oglądania, jak para paryskich potęg ratuje dzień w światowych fenomenach, zarówno dzieci, jak i dorośli fani „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir” w końcu będą świadkami, jak zaczęła się ta uwielbiana saga pełnometrażowy animowany film 3D, który ma potencjał, aby być kolejnym doskonałym dodatkiem do serii.

Kto jest w obsadzie filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot?

Adrien Agreste patrzący na pierścień Czarnego Kota

Wszyscy najważniejsi gracze z „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir” są na liście „Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie”. Cristina Valenzuela poprowadzi, która ponownie wcieliła się w swoją rolę z serialu jako Marinette Dupain-Cheng, znana również jako Biedronka. Valenzuela zdobyła w swojej karierze ponad 400 punktów, w tym tak znaczące tytuły, jak „Komi Can’t Communicate”, „Siedem grzechów głównych” i „Czarodziejka z Księżyca”.

Chociaż w przeszłości pracowała przy kilku filmach, zobaczenie, jak Biedronka w końcu została potraktowana w filmie, było naprawdę wyjątkowe dla znanej aktorki głosowej. „To była świetna zabawa. Pracowaliśmy nad tym od wielu lat, 3 lub 4 lata pracowaliśmy nad filmem i jestem bardzo podekscytowany, że w końcu wychodzi” – powiedział Valenzuela w wywiadzie dla Raport Spotlight. „To dość surrealistyczne. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy będą mogli to wkrótce obejrzeć”.

Bryce Papenbrook, znany ze swojej pracy przy „Sword Art Online”, „Niebieskim egzorcyście” i „My Hero Academia”, również powraca do akcji, by zagrać Adriena Agreste’a, a także jego zamaskowane alter ego, Czarnego Kota. Matt Mittelman również powrócił do miksu jako Plagg i nie byłby to romans „Cudowny” bez Mela Lee wcielającej się w Tiki. I oczywiście w nikczemną rolę Gabriela Agreste’a, znanego również jako Władca Ciem, wcieli się nikt inny jak Keith Silverstein, człowiek mający na swoim koncie ponad 500 kredytów, w tym „Overwatch”, „Hunter X Hunter” i „Mortal Kombat Legends” : Ślepy Śnieżnik”. Reszta obsady filmu to Sabrina Weisz jako Nathalie Sancoeur, Carrie Keranen jako Rena Rouge, Zeno Robinson jako Carapace, Selah Victor jako Queen Bee i Christopher Corey Smith jako Tom Dupain.

Kto reżyseruje film Miraculous: Biedronka i Czarny Kot?

Biedronka sprawdza swoje jo-jo

Osoba wybrana na fotel reżysera filmu fabularnego to ta sama utalentowana osoba, która jest uznawana za twórcę serialu animowanego „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir”. Wybrańcem, któremu powierzono wyreżyserowanie filmu „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, został Jeremy Zag. Został również uznany za jednego ze scenarzystów scenariusza wraz z Bettiną Lopez Mendozą i był producentem za pośrednictwem globalnego niezależnego studia ZAG, którego jest założycielem, dyrektorem generalnym i CCO. Chociaż ma na swoim koncie tuzin producentów, jego doświadczenie reżyserskie obejmuje kręcenie odcinków „Ghostforce” i „Miraculous: Chibi”. Znany jest również ze swoich wysiłków jako kompozytor muzyki.

Spośród wielu jego osiągnięć, liczne wysiłki Biedronki i Czarnego Kota są zweryfikowanym hitem, a francuski przedsiębiorca ma fascynujący pomysł, dlaczego posiadłość odniosła taki sukces. „Zawsze byłem zakochany w mandze i superbohaterach z Ameryki” – powiedział reżyser w wywiadzie dla Parrot Analytics. „To mieszanka obu światów”. Zag powiedział dalej: „Myślałem, że byłoby fajnie mieć superbohatera w stylu magicznej dziewczyny oraz wygląd i styl amerykańskiego superbohatera w Europie, to będzie super fajna mieszanka, a na koniec dnia, w którym stworzyliśmy Cudowną Biedronkę”. Starannie wykonane połączenie amerykańskich superbohaterów, magicznych dziewczyn, mang i europejskiej scenerii prawdopodobnie pomogło serii „Miraculous” wywrzeć znaczący wpływ na globalną publiczność.

Czy jest zwiastun filmu Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie?

Oficjalny zwiastun filmu „Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie” został wydany 6 lipca 2023 r. Przebłysk wielkiego wydarzenia filmowego franczyzy szybko wprowadził widzów do magicznych klejnotów znanych jako Miraculous, zanim dali tytułowym postaciom ich ulepszone zdolności. Po zużyciu ulepszenia biżuterii następnego poziomu przenoszą swoją moc, która została opisana jako znacznie silniejsza niż śmierć, tym, którzy zostali uznani za największych bohaterów.

Kiedy już włożą swoje charakterystyczne kostiumy, ich reakcje na nowe prezenty są zaskakująco przezabawne, a długoletni fani będą świadkami wesołości, która następuje, jak Biedronka walcząca o kontrolowanie swojego niesławnego Yo-yo. Podczas gdy ta dwójka udaremniła już wielu wrogów, początek ich superbohaterskich wysiłków nie zaczyna się gładko. Ale opanowanie ich mocy i znalezienie sposobu na dogadanie się to nie jedyne problemy tej dwójki zaprezentowane w promocji.

Teaser jasno pokazuje, że jedynym sposobem, w jaki będą w stanie powstrzymać nikczemne wysiłki Władcy Ciem, będzie odłożenie na bok dzielących ich różnic i wspólna praca, aby powstrzymać narastającą ciemność. Z wyglądu ekscytującego zwiastuna wynika, że ​​jest duża szansa, że ​​fani serialu nie będą zawiedzeni, gdy w końcu będą mogli obejrzeć film „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

Gdzie możesz obejrzeć poprzednie tytuły Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Uśmiechnięty Czarny Kot

Wydanie „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film” jest z pewnością idealną wymówką, aby wrócić i ponownie odwiedzić wszystkie najbardziej pamiętne przygody z poprzednich iteracji wydanych w ramach serii „Miraculous”. Jest kilka opcji do wyboru i jest więcej niż jedno miejsce, w którym fani mogą złapać swój ulubiony paryski duet nastoletnich superbohaterów. Netflix jest domem dla trzech sezonów „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir”. Ma również w swojej ofercie 21-minutowy odcinek specjalny „A Christmas Special Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir” oraz krótki film „Miraculous Happy Birthday to You”, z którego mogą korzystać subskrybenci.

Disney+ ma również dostępne wszystkie odcinki „Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir”. Ponadto streamer House of Mouse ma również dwa sezony odcinków internetowych „Miraculous: Tales of Ladybug” i „Czarny kot”. Mniej więcej godzinne programy specjalne „Miraculous World: Shanghai, The Legend of The Ladydragon” i „Miraculous World: New York United Heroes” to także jedne z wielu opcji „Miraculous”, które warto sprawdzić przed nadejściem „Miraculous: Ladybug & Czarny kot, film”.

Czy ten post był pomocny?