Skip to content

Millie Bobby Brown szukała inspiracji dla Fleabag w Enola Holmes 2 Czwarta ściana łamana

10 de listopad de 2022
l intro 1668064784

Millie Bobby Brown pozuje

Błyskawiczny wzrost Millie Bobby Brown w Hollywood może wydawać się historią sukcesu z dnia na dzień, ale aktorka nadal doskonaliła swoje umiejętności w ciągu ostatniej dekady. Sukces zaczął się od pierwszego pojawienia się Bobby’ego Browna na małym ekranie jako Młodej Alicji w serialu telewizyjnym Pewnego razu w krainie czarów, a następnie w dwóch filmach fabularnych związała się z samym królem potworów, Godzillą. Ale rola, z której Bobby Brown jest najbardziej znany, to rola obdarzonego supermocą El (Jedenaście) w dramacie science-fiction „Stranger Things”.

Ale chociaż kariera Bobby’ego Browna była prawie w całości poświęcona aktorstwu, aktorka po raz pierwszy zdobyła uznanie za pracę w filmie Enola Holmes reżysera Harry’ego Bradbeera. Film Bradbeera był adaptacją Netflixa książki Nancy Springer z 2006 roku „Sprawa zaginionej markizy (Tajemnica Enoli Holmesa”), a Bobby Brown również zagrał główną rolę.

Teraz „Enola Holmes 2” kontynuuje przygody rozwijającego się detektywa, powraca też jej brat Sherlock (Henry Cavill). Ponadto powrócił wspaniały sposób, w jaki Enola wchodzi w interakcję z publicznością. Ale czy wiesz, skąd Bobby Brown czerpie inspirację, jeśli chodzi o unikalny sposób przełamania czwartej ściany przez Enola?

Bobby’emu Brownowi spodobały się łamanie czwartej ściany Fleabag

Rozbicie czwartej ściany nie jest niczym nowym w kręceniu filmów. Monty Python z pewnością opanował tę technikę podczas kariery trupy komediowej. Millie Bobby Brown była również bardzo zachwycona tworzeniem większej liczby interakcji przy czwartej ścianie Enoli, aby widzowie mogli się cieszyć w „Enola Holmes 2”. Inspirację czerpała z serialu komediowego „Fleabag”. Bobby Brown był pod wrażeniem sposobu, w jaki tytułowa postać, którą przedstawia Phoebe Waller-Bridge, zburzyła czwartą ścianę.

„To po prostu najdoskonalszy sposób na przełamanie czwartej ściany swoim dowcipem, humorem, wyczuciem czasu” – powiedział Brown w wywiadzie dla Variety. „To dla mnie takie inspirujące. Wiem, że Harry [Bradbeer] współpracował tak blisko z Phoebe w przeszłości, więc błogosławieństwem było to, że poprowadził mnie na tak wspaniały sposób, jak to osiągnąć. Bobby Brown naprawdę dołożył wszelkich starań, aby podnieść stawkę w kontynuacji Bradbeera. i w tylu miejscach, ile reżyser pozwoliłby na wyłom czwartej ściany.

„Może Harry [Bradbeer] może się ze mną zgodzić” – wyjaśnił Bobby Brown w tym samym wywiadzie. „Ale myślę, że w każdej scenie, którą próbowaliśmy zrobić, próbowaliśmy rozbić czwartą ścianę, a potem on zredagował te, które najczęściej lądowały”. Wall wydaje się być znakiem towarowym Enoli, która, miejmy nadzieję, będzie kontynuowała tradycję łamania zasad, takich jak Ferris Bueller (Matthew Broderick) i Deadpool (Ryan Reynolds) przez wiele kolejnych sequeli.

Czy ten post był pomocny?