Skip to content

Kim Cattrall i Leslie Bibb zachwyceni możliwością bycia częścią komedii Maniscalco/De Niro o moim ojcu – ekskluzywny wywiad

22 de maj de 2023
l intro 1684763559

Ekskluzywne

Tygrysek i Ellie uśmiechnięci w pasujących piżamach

Co się stanie, gdy stary włoski tata spotyka przyszłych bogatych, choć dziwacznych teściów swojego syna? Czysty chaos w postaci zabitego pawia, katastrofalnej fryzury i przypadkowej nagości. W nadchodzącym filmie „About My Father”, którego współautorem jest Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb wciela się w narzeczoną Sebastiana, Ellie, a Kim Cattrall wciela się w rolę jej matki polityka, Tygrysa. Mimo że kobiety i reszta klanu Collinsów (David Rasche, Brett Dier i Anders Holm) witają Salvo (Robert De Niro) z otwartymi ramionami, letni weekend grupy w klubie country nie idzie zgodnie z planem.

Cattrallowi i Bibbowi nie są obce projekty komediowe, ponieważ pojawili się odpowiednio w „Seksie w wielkim mieście” i „Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby”. Ale w tym filmie było coś wyjątkowego, co sprawiło, że skorzystali z okazji, by się zaangażować.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Looper, aktorki opowiedziały, co przyciągnęło ich do „About My Father”, stworzenia przezabawnej sceny strzyżenia Tygryska z Salvo oraz o tym, jak Bibb czerpała inspirację dla swojej postaci od prawdziwej żony Maniscalco, artystki Lany Gomez, która powiedział, że kocha ludzi i szczyci się pozytywnym nastawieniem do życia. Jednak dowiedziawszy się, że ten pisarz jest Włochem, Bibb zadała sobie kilka pytań.

Powiązana historia

Leslie Bibb: Czy czułeś się jak Włoch… Bo mój przyjaciel, który to widział ze mną, wstał i powiedział: „Przywracamy Włochów!” On na to: „Wszystkie te rzeczy się wydarzyły”, a ja na to: „Czy to wszystko ma dla ciebie sens?” Mówi: „Mój tata robił te wszystkie rzeczy, rzeczy w ogrodzie”.

Kim Cattrall: O tak?

Bardzo relatywne!

Bibb: Bardzo relatywnie, tak.

Co sprawiło, że oboje chcieliście zaangażować się w ten bardzo, bardzo włoski film?

Cattrall: Ktoś przysłał mi scenariusz i powiedział: „W tej roli występuje Robert De Niro, a on gra fryzjera”. Pomyślałem: „Ja… tak, dobrze”.

Bibb: To Bob [De Niro]. To Sebastian [Maniscalco]. Pracowałem już z Sebastianem. Przeczytałem scenariusz i jestem trochę frajerem, jeśli chodzi o filmy familijne, i uwielbiam dobrą komedię. Nie robią wielu świetnych komedii. Przeczytałem to i pomyślałem: „Jeśli zrobimy to dobrze, będzie świetnie”. A kiedy zobaczyłem ten film, pomyślałem: „To jest naprawdę zabawne i chwytające za serce” i [it] czułem się, jakby „Meet the Fockers” spotkał się z „Wedding Crashers”. [It] czułem się uniesiony i chłodny, i [I got] pracować z Bobem.

Cattrall: To historia, którą zna wiele osób. Chodzi o poznanie drugiego, cieszenie się nim i akceptację drugiego. Myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę.

Bibb: Utknęliśmy.

Stylowy wpływ De Niro

Tygrys wyglądający na zszokowanego obok Salvo

Kim, scena z włosami była przezabawna z Robertem De Niro. Co poszło do sfilmowania tego i [was] Czy są jakieś zabawne rzeczy zza kulis, o których mógłbyś porozmawiać?

Cattrall: Jest, właściwie. Mieliśmy wspaniały dział fryzjerski. Zmierzono mi perukę i przyszłam na plan, a oni przycięli ją w bardzo szczególny sposób.

Bibb: Bardzo stylowe.

Cattrall: Bardzo stylowe. Ale Bob spojrzał na to i powiedział: „To nie w porządku”. I miał rację, ponieważ gra fryzjera i po raz pierwszy widzisz, jak robi fryzurę. Jego postać uważała go za Michała Anioła fryzjerów, więc chciał być wierny swojemu charakterowi [in] że dał jej fantastyczne cięcie. Więc przestaliśmy kręcić, wróciliśmy do zwiastuna włosów i robiliśmy go coraz krócej i krócej i krócej i krócej, aż zobaczysz, co to jest — prawie jak Mia Farrow wycięta z „Rosemary’s Baby”.

Bibb: Wygląda jak jego fryzura, co jest żartem.

Cattrall: Co musiało [because it] był częścią dialogu. Miał absolutną rację co do kroju, koloru i wszystkiego w tym stwierdzeniu. On wykonał tę pracę.

Leslie, grasz ekranową dziewczynę Sebastiana Maniscalco. Czy miałeś kontakt z jego żoną [Lana Gomez] w ogóle?

Bibb: Spotkałem ich. Sebastian i ja nakręciliśmy razem film „Tag”. Ożenił się ze mną i [Jeremy] Renner, więc poznałam ich na premierze i na imprezach, i wyczułam ich. Chciałem zrobić — bo to jest na nich oparte, ale luźno — chciałem uczynić ją swoją własną. Naprawdę wszedłem z moją garderobą, jej klimatem i jej bardziej fizycznymi rzeczami. Chciałem uzyskać od niej inspo i chciałem zrobić to po swojemu.

Oglądaj „O moim ojcu” w kinach od 26 maja.

Ten wywiad został zredagowany dla jasności.

Czy ten post był pomocny?