Skip to content

Jak naprawdę fani Sons of Anarchy myślą o soku?

13 de sierpień de 2022
l intro 1660066708

Theo Rossi wygląda poważnie

Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z linków.

Ze wszystkich postaci w „Sons of Anarchy” FX, nikt nie doświadcza tak niszczącego łuku jak Juice Ortiz (Theo Rossi). Kiedy widzowie po raz pierwszy spotykają członka SAMCRO, jest on komiczną ulgą wyjętego spod prawa gangu motocyklowego. Kto mógłby zapomnieć, kiedy odurzył dobermana metamfetaminą, zmuszając siebie i Tiga Tragera (Kim Coates) do ucieczki?

Przez pierwsze trzy sezony Juice jest lojalną, nieco drugorzędną twarzą w ekipie SAMCRO. Ale w czwartym sezonie, gdy dowiedział się od porucznika Eli Roosevelta (Rockmond Dunbar), że nie jest w 100% Portorykańczykiem (jego ojciec był Afroamerykaninem), zaczyna popadać w ciemność, popełniając jedne z największych błędów w „Synach anarchii”. Ponieważ SAMCRO ma ścisłą zasadę zakazu czarnych członków, Juice zgadza się przekazywać informacje Rooseveltowi w zamian za milczenie na temat jego prawdziwego pochodzenia etnicznego. W miarę rozwoju programu świat Juice staje się coraz ciemniejszy. W sezonie 6 osłania Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) po tym, jak zabiła Tarę Knowles (Maggie Siff), co później ujawnia Jaxowi Tellerowi (Charlie Hunnam) w więzieniu.

W wywiadzie dla „Sons of Anarchy: The Official Collector’s Edition” Rossi powiedział: „[I]stało się bardzo oczywiste, że [the club] nie było tym, o czym myślał, a to był świat, który nie miał się dla niego dobrze skończyć”. Wie, że umrze i podczas pobytu w więzieniu pozwala Ronowi Tully’emu (Marilyn Manson) zrobić to pod jednym warunkiem : „Pozwól mi dokończyć moje ciasto.”

Czy Juice naprawdę jest złym facetem, który zasługuje na śmierć, czy może jest dobrym facetem, który popełnia kilka błędów po drodze? Przyjrzyjmy się, jak naprawdę myślą o nim fani „Sons of Anarchy”.

Fani Sons of Anarchy mają różne opinie na temat Juice

Na Reddicie wielu fanów „Sons of Anarchy” zgodziło się, że współczuli Juice. Na przykład u/bennett21 napisał: „Sok był jego najgorszym wrogiem raz za razem”. Podobnie u/CoBludIt dodał: „Naprawdę polubiłem tę postać i miałem nadzieję, że nieuniknione się nie wydarzy”.

W innym komentarzu u/Maturin-the-turtle napisał, że wierzy, iż pomimo jego zdrad, Juice nadal czuje się lojalny wobec SAMCRO aż do gorzkiego końca. Nigdy dokładnie nie chce nawrócić się przeciwko swoim braciom, ale uważa, że ​​nie ma innego wyjścia. W innej odpowiedzi u/sockswithcats napisał: „[T]o mnie, po prostu wydawał się kimś, kto był kiedyś załamanym chłopcem … Trochę przegrał. Czuję, że Gemma wpadła, by odepchnąć go dalej.

Z drugiej strony niektórzy widzowie uznali Juice za słaby. Zdaniem u/Petey_2Times, Juice pozwala porucznikowi Rooseveltowi wejść do jego głowy. Ten użytkownik argumentował, że gdyby Juice po prostu poszedł do Jaxa i reszty SAMCRO ze swoją nowo odkrytą wiedzą, istnieje duża szansa, że ​​nie wyrzuciliby go za to, że jest w połowie czarny.

W innym komentarzu u/drum_playing_twig uznał, że zdrada Juice wobec SAMCRO jest niewybaczalna. Ten użytkownik opisał Juice jako „zdrajcę” i powiedział: „[T]jedyną dobrą rzeczą było to, że Juice miał świetny fabułę, a aktor zagrał go naprawdę dobrze”. Ten użytkownik dodał swoje przekonanie, że Jax, Clay Morrow (Ron Perlman) i inni ludzie z SAMCRO nie byliby tacy łatwo pod wpływem organów ścigania.

Theo Rossi opisał Juice jako słodką duszę

Juice Sons of Anarchy pęka

Dla aktora Theo Rossiego z radością przedstawiano kogoś z tak drastycznym łukiem. Podczas wywiadu w „Sons of Anarchy: Collector’s Edition” Rossi podzielił się swoją miłością do postaci. „Muszę zagrać każdą emocję w jednej postaci” – powiedział Rossi. „Muszę zrobić mnóstwo komedii, które były takie zabawne. Muszę robić lojalność, jak rzeczy w stylu żołnierza. Muszę bać się o moje życie. A potem stałem się zabójcą. Kocham każdą inną postać w serialu i myślę, że są świetni, ale nie ma nikogo innego, w kim wolałbym zagrać niż Juice ”.

W odpowiedzi na widzów, którzy postrzegają jego postać jako słabą, Rossi podkreślił, że Juice nie chce niczego więcej, jak tylko naprawić sytuację. Ale za każdym razem, gdy to robi, wbija się w głębszą dziurę. Pomimo swoich wątpliwych działań Rossi twierdzi, że w głębi duszy Juice jest miłym facetem.

„Był niewinny w niezwykle chaotycznym świecie” – powiedział Rossi. „Był taką słodką duszą i nigdy nie pasował do sytuacji, w których się znajdował”. Rossi dodał, że głównym celem Juice w życiu jest czuć się kochanym i akceptowanym. Ale z tego powodu jest często manipulowany i wykorzystywany. Po wszystkich trudnościach, jakie znosi jego postać, Rossi uznał, że zakończenie historii Juice jest tragiczne, ale ostatecznie doskonałe. Rossi powiedział TVLine: „Nigdy, przenigdy nie zrobił niczego złośliwie i dlatego uważam, że to takie smutne”. Aktor dodał: „To super mocne zakończenie i nadszedł czas”.

Czy ten post był pomocny?