Skip to content

Gwiazdy Netflix Japan z „Alicja na pograniczu”, „Makanai” i „Dziwaczna przygoda Jojo” w centrum uwagi na imprezie Tudum

25 de wrzesień de 2022
Netflix Nana Mori Natsuki Deguchi Kento Yamazaki Tao Tsuchiya and Fairouz Ai

Wschodzące gwiazdy z największych oryginalnych programów Netflix Japan ujawniły dziś swoje doświadczenia ze współpracy ze streamerem podczas ostatniego wydarzenia Tudum w ciągu ostatnich 24 godzin.

Netflix bierze udział w zaciętej walce o dominację w streamingu w Japonii z Amazonem, Disney+ i innymi, a dzisiejsze wydarzenie było okazją do pokazania jego siły ognia.

W związku z tym przeprowadził wywiady z pięcioma wschodzącymi gwiazdami z azjatyckiego kraju podczas wydarzenia Netflix Tudum: Kento Yamazaki i Tao Tsuchiya, którzy grają Arisu i Usagi z Alicja na Kresachpojawił się na wydarzeniu obok Nany Mori i Natsuki Deguchi, którzy grają Kiyo i Sumire z Makanai: Gotowanie dla Maiko Houseoraz aktorka głosowa Fairouz Ai, która w nadchodzącym filmie zagra Jolyne Cujoh Dziwna przygoda JoJo: Kamienny ocean.

Sezon pierwszy Alicji na pograniczu jest oparta na mandze o tej samej nazwie, wydanej w 2020 roku, po Yamazaki i Tsuchiya jako para uwięziona w dystopijnym Tokio, zmuszona do angażowania się w niebezpieczne gry determinowane przez karty do gry.

Shinsuke Sato, który pojawił się dzisiaj na panelu Tudum, wyreżyserował serial. Dziś zaprezentowano zwiastun drugiego sezonu. Obejrzyj tutaj

Zapytana o to, jak japońskie seriale wywodzą się z oryginałami Netflix z innych terytoriów podczas jej wywiadu, Tsuchiya powiedziała, że ​​nie jest pewna, ale dodała: „Pewnego dnia chciałabym pojechać za granicę i usłyszeć, co ludzie myślą osobiście”.

Japonia – łupek Netflix

Ośmiodcinkowa seria The Makanai: Gotowanie dla Maiko House pochodzi od showrunnera, reżysera i scenarzysty Hirokazu Kore-eda. Osadzona w tętniącym życiem świecie gejsz, śledzi codzienne życie Kiyo, Makanai (osoby gotującej) i maiko (gejsza uczennica) Sumire. Opiera się na oryginalnym komiksie.

Gwiazda Natsuki Deguchi powiedziała o twórcy Kore-eda: „Dużo się nauczyłem na planie. Nawet teraz pamiętam, czego nauczył mnie o tym, jak ważne są twoje oczy, uszy i spojrzenie na planie.”

Dziwna przygoda Jojo: Kamienny ocean, tymczasem jest piątym sezonem animowanej adaptacji mangi JoJo’s Bizarre Adventure autorstwa Hirohiko Araki. rozpoczyna się tej jesieni, podążając za główną bohaterką Cujoh (Ai), która porusza się po niebezpiecznym więzieniu o zaostrzonym rygorze po tym, jak została wrobiona w morderstwo.

Ai wskazała na politykę płci, z którą spotyka się jej bohaterka w swoim wywiadzie. „Wiele kobiet, w tym ja, boryka się z pewnymi frustrującymi doświadczeniami, ponieważ są kobietami, ale Jolyne jest inspiracją dla kobiet. Przeszłam przez ciężkie czasy i płakałam, a nawet Jolyne szlochała, kiedy została wtrącona do więzienia, ale widok, jak się podnosi i daje z siebie wszystko w walce o swój cel, jest bardzo inspirujący”.

Zaprezentowany również na imprezie Tudum w Tokio był Pierwsza miłość, seria inspirowana piosenkami napisanymi i skomponowanymi przez j-popową sensację Hikaru Utadę. W rolach głównych Hikari Mitsushima (Sawako Decides) i Takeru Satoh (filmy Ruroniego Kenshina) opowiada historię miłosną dwóch ukochanych z liceum i jak los ich rozdziela, a jednocześnie ponownie łączy.

Gudetama: niesamowita przygoda bazuje na japońskim jajku i jest hybrydową serią CG-live-action, w której letargiczna postać ożywa, a Siedem grzechów głównych: Uraza Edynburga (część 1) to kolejna seria anime oparta na komiksie o tej samej nazwie.

Fani otrzymali spojrzenia na kilka programów za pośrednictwem nowych zwiastunów i zwiastunów.

Czy ten post był pomocny?