Skip to content

Film Todd Field Cate Blanchett „Tár” ustawia premierę 2022 i dodaje Nina Hoss, Noémie Merlant, Mark Strong i nie tylko

24 de listopad de 2021
Nina Hoss Noémie Merlant Mark Strong

EKSKLUZYWNY: Ostateczny termin po raz pierwszy zgłoszono o następnym filmie Cate Blanchett i reżysera Todda Fielda Smoła, a dzisiejszego popołudnia dowiedzieliśmy się, że film trafi do kin 7 października 2022 r., a do obsady dołączą Nina Hoss, Noémie Merlant, Sophie Kauer, Julian Glover, Mark Strong, Allan Corduner i Sylvia Flote.

W nowych szczegółach fabuły rozumiemy również, że dwukrotna zdobywczyni Oscara Blanchett zagra Lydię Tár, dyrygentkę orkiestry, powszechnie uważaną za jedną z najwspanialszych w historii tego zdjęcia i pierwszą w historii główną dyrygentkę orkiestry niemieckiej. Muzykę do filmu komponuje zdobywczyni Oscara Hildur Guðnadóttir, która wygrała za Żartowniśnajlepszy wynik. Guðnadóttir jest pierwszą kompozytorką, która zdobyła Oscara, Złoty Glob i nagrodę BAFTA za najlepszą oryginalną muzykę.

Field oprócz pisania i reżyserii zajmuje się produkcją Smoła pod jego sztandarem Standard Film Company u boku Alexandry Milchan i Scotta Lamberta dla Emjag Productions. Zdjęcie jest obecnie kręcone w Berlinie. Field wyreżyserował wcześniej dramat Kate Winslet 2006 New Line Małe dzieci.

Dorobek Hossa obejmuje serię Amazon Jacku Ryanie, film Phillipa Seymoura Hoffmana Najbardziej poszukiwany człowiek, Przemoc w działaniu z udziałem Chrisa Pine’a, 2019’s Przesłuchanie. Reprezentowana jest przez Players Agentur Management, The Artists Partnership i Anonymous Content.

Merlant zagrała w konkursie na najlepszy scenariusz w Cannes Portret damy w ogniu, i Jacquesa Audiarda Paryż, 13. dzielnica. Reprezentowana jest przez Agence Adequat i UTA.

Kauer to brytyjsko-niemiecki wiolonczelista, który studiuje u Torleifa Thedéena i uczęszcza do Królewskiej Akademii Muzycznej.

Glover, reprezentowany przez Conwaya van Geldera Granta, wystąpił w filmie Indianie Jones i ostatnia krucjata, Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje, tylko dla twoich oczu, a ostatnio Laureat, nikt nie musi wiedzieć, i nadchodzące Pulcinella.

Silny wystąpił w zdobywcy Oscara 1917, Shazam!, Cruella, The Kingsman filmy i jest reprezentowany przez WME i Markhama, Froggatta i Irwina.

Corduner, reprezentowany przez CornerStone Talent Agency i 42, wystąpił w filmie Defiance, Topsy-Turvy, Florence Foster Jenkins i Showtime Ojczyzna.

Czy ten post był pomocny?