Skip to content

Film Rogera Kumble’a „Beautiful Disaster” ustawia Dylana Sprouse, Virginię Gardner i nie tylko

25 de październik de 2021
Roger Kumble Dylan Sprouse Viriginia Gardner

EKSKLUZYWNY: Okrutne zamiary oraz Po zderzeniu reżyser Roger Kumble reżyseruje pełnometrażową adaptację Jamiego McGuire’a w Voltage Pictures YA New York Times bestseller Piękna katastrofa.

W ślad za globalnym sukcesem indie z pełnometrażowym ujęciem Anny Todd’s Później seria, to kolejne wycięcie dla napięcia w przestrzeni YA. Drzewo Później filmy do tej pory zgromadziły ponad 150 milionów dolarów WW i czwarty film Zawsze szczęśliwy w następnej kolejności trafi do kin. Na całym świecie wyprzedano również prawa do innych obiektów demonstracyjnych dla nastolatków, takich jak najlepiej sprzedająca się nowatorska adaptacja YA Słowa na ścianach łazienki, i sprzedawany za granicą Znajdowanie Cię oraz Czas minął.

Kumble gra tutaj ponownie Piękna katastrofa z jego Po zderzeniu gwiazda Dylan Sprouse, który grał Trevora w tym pełnometrażowym ujęciu powieści romantycznej Anny Todd YA. Ponadto Virginia Gardner (Halloween, seria Marvel Uciekinierzy), Austin Północ (Banki zewnętrzne), Wolny Barer (Podstępny Pete), Ethan Embry (Sweet Home Alabama, Empire Records) i Rob Estes ( Później serial) dołączają do obsady; zdjęcie już w produkcji w Bułgarii.

w Piękna katastrofa, zaadaptowany przez Kumble’a, zły chłopiec Travis (Sprouse) jest dokładnie tym, czego potrzebuje i chce studentka pierwszego roku studiów Abby (Gardner) – aby tego uniknąć. Noce spędza na walkach w podziemnych meczach bokserskich, a dni jako zaklinacz kampusu uniwersyteckiego. Ale Abby nie chce mieć nic wspólnego z Travisem. Zaintrygowany oporem Abby wobec jego apelu, Travis oferuje jej prosty zakład: jeśli przegra następną walkę, musi pozostać wolny od seksu przez miesiąc. Jeśli wygra, Abby będzie musiała mieszkać w jego mieszkaniu przez taki sam czas. Tak czy inaczej, Travis nie ma pojęcia, że ​​mroczna przeszłość Abby ma się wkrótce wyłonić, a on mógł w końcu spotkać swojego przeciwnika.

Napięcie obsługuje globalną sprzedaż i wprowadzi Piękna katastrofa na zbliżającym się American Film Market. Niemieckie studio Leonine nabyło już prawa w weekend. Wiele ofert pojawiło się również na wielu innych terytoriach. Brian Pitt i Mark Clayman będą produkować razem z Jonathanem Deckterem, prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Voltage. EP-ki to Nicolas Chartier z Voltage, Lucas Jarach i McGuire.

Powieść McGuire’a została opublikowana i przetłumaczona w 38 krajach i znalazła się na szczycie listy bestsellerów w Brazylii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Australii i Wielkiej Brytanii.

„Miałem fantastyczne doświadczenie w pracy z Voltage i Dylanem Sprouse na Po zderzeniu i jestem podekscytowany współpracą z nimi i Ginny Gardner, aby ożywić kolejną ukochaną powieść” – powiedział Kumble.

„Adaptacja tego ukochanego New York Timesa i światowego bestsellera, kierowana przez jednego z najbardziej płodnych dyrektorów YA wszechczasów, Rogera, i kierowana przez niesamowicie utalentowaną obsadę z ogromną liczbą fanów w społecznościach – Piękna katastrofa ma wszystkie zadatki na następną przebojową serię YA” – powiedział Dekter.

„Widzieliśmy na własne oczy, jak wysokiej jakości nowe treści dla dorosłych mogą szybko dotrzeć do odbiorców daleko poza ugruntowaną bazę fanów oryginalnego adresu IP, gdy znajdują się w rękach odpowiedniego zespołu kreatywnego po stronie produkcji i są wspierane przez solidną kampanię społeczną. Ta książka była jednym z pionierskich sukcesów gatunku i nie mam wątpliwości, że nasza globalna sieć najlepszych dystrybutorów sprawi, że ta przełomowa praca stanie się hitem kasowym”.

Kredyty fabularne Sprouse oprócz Po zderzeniu obejmują chiński romans fantasy Turandoti komedia romantyczna Banana split. Tworzył i pisał Suneater który niedawno ukazał się w formacie komiksu.

Gardner jest znany z roli Karoliny Dean w oryginalnej serii Hulu Marvel’s Uciekinierzy, Vicky u Davida Gordona Greena Halloween, i jako Christina Raskin w Paramount’s Almanach projektu.

Sensacja mediów społecznościowych North pojawiła się w przebojowym serialu Netflix YA Banki Zewnętrzne, Hulu Całą noc i przebojowy serial Disney Channel Nie zrobiłem tego.

Barer jest znana ze swoich ról w serialu Amazon Prime Podstępny Pete oraz Kolonia i Sabana Widzę cię naprzeciwko Helen Hunt.

Kontynuacja powieści McGuire’a, Chodząca katastrofa, zadebiutował na 1. miejscu w New York Times, USA Today, oraz dziennik „Wall Street listy bestsellerów. Piękne zapomnienie, książka jednej z serii Maddox Brothers, również zwieńczona New York Times lista bestsellerów. W 2015 i 2016 roku następujące trzy książki Maddox Brothers, Piękne odkupienie, Piękna ofiara, oraz Piękne oparzenie również na szczycie New York Times, jak również Piękny nowele serialowe, Piękny ślub oraz Coś pięknego. Piąta powieść z serii Maddox Brothers, Piękny pogrzeb, zadebiutował na 4 miejscu New York Times, pojawiając się również na USA dziś oraz dziennik „Wall Street listy bestsellerów.

Sprouse jest reprezentowana przez Bonnie Lietdke w Authentic Literary and Talent Management, UTA i Davida Markmana w DLA Piper. Gardner jest reprezentowany przez 3 Arts Entertainment, UTA, Sloane Offer Weber i Dern LLP. North jest reprezentowany przez Buchwald, Luber Roklin Entertainment i Myman Greenspan. Barer jest reprezentowany przez Untitled Entertainment, A3 i Peikoff Mahan.

został ogłoszony dzisiaj przez prezesa i dyrektora operacyjnego Jonathana Decktera.

Czy ten post był pomocny?