Skip to content
TV

Fani Love Is Blind krążą wokół brata Nancy w finale trzeciego sezonu

9 de listopad de 2022
l intro 1668029164

Brat Nancy nie lubi Bartise

Miłość może być trudna w nawigacji. Pomiędzy emocjonalnym bagażem, szalonymi byłymi kochankami oraz opiekuńczymi przyjaciółmi i rodziną, znalezienie długotrwałego związku może być jednym z najtrudniejszych aspektów życia. Jednak znalezienie miłości może być podstawą popularnych programów telewizyjnych, co ilustruje przedsięwzięcie Netflix „Love Is Blind”. Założenie tego programu jest proste — pary singli mieszkają w wyspecjalizowanym mieszkaniu kapsułowym, gdzie mogą ze sobą rozmawiać, ale nie widzą. Może to prowadzić do silnego połączenia emocjonalnego, chociaż czasami część fizycznego połączenia jest nieco trudniejsza do ustalenia.

Po zaproponowaniu sylwetki pary ludzi spotykają się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, zanim w końcu udają się do ołtarza weselnego, aby podjąć ostateczną decyzję. Może to prowadzić do dość szokujących niepokojów, w których narzeczeni mogą zostać sami i oszołomieni, ale jest to część schadenfreude i apelu telewizji reality. Właśnie ukończyli sezon 3, Nancy Rodriguez i Bartise Bowden są jedną z grup zawodników, którzy wydawali się mieć prawdziwy związek. Jednak to z pewnością się zawaliło, gdy Bartise zostawił Nancy przy ołtarzu, mimo że chciała wyjść za mąż. W związku z tym wydaje się, że kilku fanów „Love Is Blind” stało się wielkimi fanami brata Nancy, który szybko stanął w jej obronie.

Fani kochają reakcję brata Nancy

Jak wspomniano wcześniej, chociaż Bartise Bowden i Nancy Rodriguez trafiają na weselny ołtarz w finale „Love is Blind” sezonu 3, Bartise zmienia zdanie i mówi Nancy przed jej rodziną, że nie chce się żenić . Nancy jest w stanie zachować spokój, gdy wychodzi, ale widzowie widzą, że jej rodzina zdecydowanie nie jest zadowolona z tego obrotu wydarzeń, a jej jedyny brat mamrocze kilka przekleństw. W tym momencie Bartise wychodzi, aby porozmawiać z Nancy o swojej decyzji, ale wkrótce zostaje osaczony przez rodzinę Nancy, która żąda odpowiedzi, jednocześnie wyrzucając przekleństwa. Szczególnie brat Nancy jest wyjątkowo zadziorny wobec Bartise’a, co podkreśla brat Nancy, odnosząc się do Bartise’a jako małego chłopca.

Za jego wysiłki fani skupili się wokół brata Nancy, który całym sercem bronił swojej siostry w mediach społecznościowych. Na Twitterze, @zanaduxx powiedział: „Rodzina Nancy podjeżdżająca do Bartise’a miała GWARANCJĘ, a sposób, w jaki Bartise im odpowiadał, był NIEuprzejmy! Mam nadzieję, że bracia Nancy złapią Bartise’a na tych ulicach!!!!” @maritweetss kontynuował odcinek „Love Is Blind”, zamieszczając cztery różne zrzuty ekranu z bratem Nancy, wyjaśniające, dlaczego Nancy jest zbyt dobra dla Bartise i dodał, że komentarze brata pomogły wyjaśnić, jak wszyscy widzowie sądzą o parze.

Niektórzy widzowie Love Is Blind uważają, że brat Nancy jest dobrym rodzeństwem

Zakochany brat Nancy jest ślepy, nienawidzi mieć rację

@zanaduxx następnie podążył za ich oryginalnymi komentarzami, zamieszczając zdjęcie brata Nancy z serialu, krzyczącego, że nie chce mieć racji co do Bartise i powiedział, że brat Nancy wiedział, że Bartise nie jest dobry. Jest także wyjątkowo dobrym bratem Nancy. To stwierdzenie spowodowało @AnniePearl20 by odpowiedzieć: „Dotykając tego, jak powiedział, że nie chce mieć racji. Po prostu szukał starszej siostry”. @Tsholo czuł się również mocno w stosunku do brata Nancy i opublikował dwa jego zdjęcia i jego pierwszą odpowiedź po tym, jak Bartise opuścił Nancy, i powiedzieli, że absolutnie kochają młodszego brata Nancy.

@scored_royale postawiły się na miejscu Nancy i stwierdziły: „Nancy powinna była iść z instynktem o jego wieku. A Bartise nie rozmawiałby w ten sposób z moją matką. @djpiek opublikował zdjęcie Jay-Z i Beyonce wyglądających na absolutnie zszokowanych i powiedział: „Nie mogę uwierzyć, że Bartise właśnie powiedział bratu Nancy, że to wszystko spieprzyło i Nancy odeszła z nim”. @JasamvilLylover opublikował również klip z bratem Nancy z serialu i zastanawiał się, dlaczego brat Nancy był w stanie przejrzeć oszustwo Bartise’a, ale nie Nancy.

Fani Love is Blind uważają, że brat Nancy jest prawdziwym MVP finału

Rodzina Nancy Rodriguez powstrzymuje brata w Love Is Blind

Nie były to jednak jedyne komentarze, które mają opinię na temat finału „Love Is Blind”. @ozimama2 powiedział brat Nancy i Bartise, „Uwielbiam sposób, w jaki bracia Nancy sprawdzili Bartise. Wąż zaatakuje, jeśli przytrzymasz jego ogon, a oni natychmiast złapią jego mroczną energię. Tak właśnie powinna być rodzina!” Fani Reddita w równym stopniu wspierali brata Nancy, a u/Important-Face7879 powiedział, że kochają brata Nancy, ponieważ był jedynym, który odważył się opowiedzieć się za Nancy i że Bartise wie teraz lepiej. u/orceus_ascendant dodał, że brat Nancy od samego początku wiedział, co się dzieje z Bartise, co spowodowało, że u/plus8minus5 odpowiedział, że brat Nancy z pewnością nie chciał mieć racji, biorąc pod uwagę, ile razy powiedział to w odcinku.

Ostatecznie wydaje się, że pierwsze dziesięć minut finału „Love Is Blind” zdecydowanie wywołało u fanów dość silne opinie na temat brata Nancy i Bartise. Większość widzów natychmiast poczuła współczucie dla Nancy, jednocześnie oferując pełne wsparcie i zrozumienie dla reakcji jej brata na odwołany ślub. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że w poprzednim odcinku brat Nancy naprawdę wydawał się obawiać intencji Bartise. Tak czy inaczej, wygląda na to, że fani ukoronowali brata Nancy na nieoficjalnego MVP tego niefortunnego ślubu w „Love Is Blind”.

Czy ten post był pomocny?