Skip to content

Największa ofiara trzeciego sezonu YOU rozbija swoją „emocjonalną” śmierć w finale

17 de październik de 2021
you season 3 finale

Uwaga, spoiler: Niedługo podzielimy się finałem 3 sezonu Netflix TY. Jeszcze nie oglądałeś? Zostałeś ostrzeżony.

Wszyscy sądziliśmy, że małżeństwo Joe i Love ostatecznie spłonie w płomieniach – po prostu nie spodziewaliśmy się, że stanie się to tak dosłownie.

Ostatni odcinek TY W trzecim sezonie koszmar na przedmieściach pary osiąga punkt kulminacyjny, kiedy Joe odcina sobie palce u nóg i piecze je w cieście, a następnie pali dom i wrabia Miłość na cały ten ruch. To tragiczny koniec pokręconej opowieści, która najwyraźniej była równie trudna do odegrania, jak do oglądania.

„Umieranie tej postaci było niezwykle trudne” — mówi TVLine Victoria Pedretti. „Nigdy nie mieszkałem tak długo z taką postacią. To było bardzo emocjonalne”.

To powiedziawszy, przedwczesna śmierć Love nie była zbyt wielkim zaskoczeniem dla Pedrettiego, który mówi: „Wiedziałem [Love] miał umrzeć pod koniec tego sezonu dość wcześnie. Wiedziałem, że nie będę w serialu przez ostatnie dwa sezony, więc założyłem, że umrze.

I chociaż śmierć Love może nie iść w parze ze sprawiedliwością, przynajmniej jej historia dobiega końca. Na początek dowiemy się, jak Miłość „przypadkowo” zabiła swojego pierwszego męża. Powiedz to z nami: też. Dużo. Paralityk.

„Z retrospekcji w zeszłym sezonie wiedzieliśmy, że umarł i że odegrała w tym jakąś rolę” – mówi Pedretti. „Ale nie znałem szczegółów, dopóki nie zobaczyłem, jak opowiada tę historię na końcu i wierzę, że jest szczera, kiedy mówi, że to był wypadek”.

Miłość jest teraz ponownie zjednoczona (w sensie duchowym) ze swoim zmarłym bratem Forty, którego śmierć pod koniec drugiego sezonu wpłynęła na jego bliźniaka w sposób, którego nawet nie przetworzyła. Dlatego tak wyjątkowe było dla rodzeństwa dzielenie się razem kilkoma scenami w odcinku 6, kiedy Forty dołączyła do miłości w halucynacji.

„To było niesamowite” – mówi Pedretti o nieoczekiwanym spotkaniu. „Wiele sposobów, w jakie [the season is] napisane: Miłość tak naprawdę nie mówi o swoim smutku ani nie radzi sobie z nim zbyt wiele. Z pewnością nie znalazła u męża wiele pociechy, więc przypominaliśmy widzom, że to kobieta pogrążona w żałobie. Radzi sobie ze stratą bliźniaka, z którym była bardzo blisko i któremu była bardzo oddana. Świetnie się też pracowało [James Scully] znowu, bo jest najlepszy. Po prostu musimy spędzać cały dzień w wannie, wiesz? To nie jest doświadczenie, którego oczekujesz na planie.”

Twoje myśli pod koniec TY Sezon 3? Nadzieje na sezon 4? W takim razie oceń finał i sezon w naszych ankietach upuść komentarz z pełną recenzją.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?