Skip to content

Chłopięcy spin-off Gen V przenosi swój kampus Gorey do Prime Video we wrześniu 2023 r

13 de lipiec de 2023
l intro 1689264559

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

Wywiad z Marie Moreau

„The Boys” Prime Video skutecznie satyrował każdy aspekt współczesnej kultury superbohaterów, od historii, które zdecydowali się opowiedzieć, po to, jak studia usprawiedliwiają umieszczanie wszystkiego w tego typu historiach. I podobnie jak każda adaptacja komiksu pozornie tworzy przyszłe kontynuacje i spin-offy, „The Boys” podąża za nową serią o nazwie „Gen V”.

Podczas gdy podstawowa seria skupia się na czwartym sezonie, „Gen V” zwróci uwagę na młodszych superbohaterów podczas treningu, uczęszczających na uniwersytet prowadzony przez Vought International, aby przygotować ich do wielkich lig. Podczas gdy większość głównej obsady będzie inna, ton wydaje się być taki sam, z dużą ilością przemocy i krwi do stracenia. I dzięki wideo udostępnionemu przez Prime Video na Świergot, fani już wiedzą, że mogą obejrzeć nowy program we wrześniu tego roku. To odpowiedni początek, biorąc pod uwagę, jak zwykle rozpoczyna się nowy rok szkolny.

Nie ma daty premiery 4. sezonu „The Boys”, ale oczekuje się, że pojawi się pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku. Superbohaterowie przejmują Prime Video, a ludzie, którzy kochają darmową krew i wnętrzności, z pewnością będą zachwyceni.

Zapisz się na zajęcia na Uniwersytecie Godolkin tej jesieni

Klip Prime Video nie oferuje zbyt wiele materiałów, których fani nie widzieli wcześniej. „Gen V” wypuścił swój pierwszy zwiastun w grudniu 2022 roku, co zdecydowanie nie powstrzymało rzezi. Do School of Crimefighting zapisuje się nowa młoda obsada, ale wygląda na to, że sam uniwersytet stanie się centrum przestępczości i rozpusty. Podczas imprezowania jest też kilka przypadków, w których postacie są pokryte krwią i czyszczą wnętrzności na podłodze.

Data premiery ujawniona na Twitterze utrzymuje rzeczy na znacznie łagodniejszym terytorium. Wielkie chwile nadchodzą dzięki uprzejmości Marie Moreau (Jaz Sinclair), kiedy wymachuje sprężynowym ostrzem i pojawia się w talk show, aby pozornie porozmawiać o tym, co oznacza dla niej bycie superbohaterem. Dostarcza coś, co z pewnością będzie ważnym fragmentem dialogu: „Jestem nadczłowiekiem, prawda? Jesteśmy zrobieni ze stali”. Najwyraźniej nie wszyscy są ze stali, ponieważ więcej niż kilka postaci spotka krwawy koniec przez cały sezon. Stalowy komentarz Marie jest również interesujący w kontekście jej manipulacji krwią, a pierwszy zwiastun pokazuje jej moce w akcji, używając czegoś, co wygląda jak krwawe liny, aby kogoś ujarzmić.

Otoczenie może być inne, ale niektóre rzeczy w uniwersum „The Boys” nigdy się nie zmieniają. Bądź na bieżąco z bardziej dokładną datą premiery w najbliższej przyszłości, ale jeśli to pierwsze spojrzenie jest jakąkolwiek wskazówką, „Gen V” będzie wszystkim, czego fani „The Boys” mogą chcieć, a nawet więcej.

Czy ten post był pomocny?