Skip to content

A+E Networks zwiększa ofertę Co-Pro dzięki podwójnemu zatrudnieniu w Wielkiej Brytanii; Callan McAuliffe Flick „About Him & Her” otrzymuje ukłon w Wielkiej Brytanii i USA (wyłącznie); Umowa Prime Video/Paramount India; Daty MIA Market 2023 – Global Briefs

11 de kwiecień de 2023
msatd day5 0086 e1607332455219

A+E Networks zwiększa ofertę Co-Pro dzięki podwójnemu zatrudnieniu w Wielkiej Brytanii

A+E Networks wzmocniła swój międzynarodowy zespół koprodukcyjny, zatrudniając brytyjskich weteranów telewizyjnych Nindera Billinga i Alexandrę Finlay. Para obejmuje odpowiednio role wiceprezesa Unscripted Co-Productions International i wiceprezesa Scripted Co-Productions International. Z siedzibą w Londynie będą odpowiedzialni za identyfikowanie możliwości o zasięgu globalnym oraz nadzorowanie rozwoju i produkcji, przy ścisłej współpracy z producentami zewnętrznymi. Międzynarodowe koprodukcje A+E obejmują między innymi PBS Masterpiece Panna Scarlet i książę, Disney+ Czerwone WyboryDramat BBC Połączenie z Morzem Północnym i Paramount+ dok Damian Lewis: Wojny szpiegowskie. Była komisarz Channel 5, Billing, przechodzi ze stanowiska dyrektora kreatywnego Darlow Smithson Productions wspieranego przez Banijay, podczas gdy Finlay była wiceprezesem ds. kreatywnych i koprodukcji w Shaftesbury i była dyrektorem ds. przejęć w należącej do BBC Studios UKTV. Dyrektor zarządzający A+E International Group, Patrick Vien, nazwał tę parę „niezwykle utalentowanymi menedżerami z dużym doświadczeniem i imponującymi osiągnięciami”. „Dołączają do A+E Networks w czasie, gdy koprodukcje zyskują na znaczeniu na całym świecie, a firma jest gotowa do odgrywania wiodącej roli w branży” — dodał.

Callan McAuliffe Flick „About Him & Her” z ukłonem w Wielkiej Brytanii i USA (wyłącznie)

Niezależny romans Callana McAuliffe’a O nim i o niej jest dziś uruchamiany na platformach internetowych w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej, a ty możesz obejrzeć ekskluzywną scenę z tego filmu poniżej. Będzie również wyświetlany w ograniczonym zakresie w Stanach Zjednoczonych. W filmie występuje Callan McAuliffe (Wielki Gatsby, Czmi Walking Dead) i debiutantka Cristina Spruell. Scenarzystami są Ice Mrozek i Independence Hall, a Mrozek wyreżyserował i wyprodukował Hall. Opowiada o młodej kobiecie z Detroit i młodym mężczyźnie z Chicago w 1989 roku, którzy łączą się, gdy ich linie telefoniczne nieoczekiwanie się krzyżują i są zaintrygowani kontynuacją rozmowy, szukając sensu w swoim życiu. Planują przelotne spotkanie, które może zmienić ich życie na zawsze. Film krążył po festiwalach kilka lat temu i teraz jest przeznaczony do szerszej dystrybucji.

Prime Video India zawiera umowę dotyczącą treści z Paramount

Prime Video podpisał umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution dla takich podmiotów jak Burmistrz Kingstown I 1883 w Indiach. Transakcja, która jest pierwszą tego rodzaju między dwoma globalnymi graczami medialnymi w Indiach, również będzie miała bieguny Star Trek: Odkrycie I Stojak Sezon 1 udostępniony w kraju. Prime Video od dawna jest obecny w Indiach i chce rozszerzyć swoją ofertę, ponieważ Disney Hotstar i Netflix nadal robią postępy. Zawiera również umowę Paramount Californication, Dexter, The Good Wife, NCIS, Blue Bloods, The Good Fight, Madam Secretary, Reign, The Great, Seal Team, Under the Dome, Munich Games i Parot. „W Prime Video naszym celem jest ułatwienie klientom głębokiego zanurzenia się w najlepszych historiach autorstwa najbardziej płodnych twórców i studiów na całym świecie” — powiedział Manish Menghani, dyrektor ds. licencjonowania treści w Prime Video India. „Jesteśmy pewni, że indyjskim widzom spodobają się te wielokrotnie nagradzane programy, które odbiły się echem wśród widzów na całym świecie”.

Rzymski rynek MIA wyznacza daty na 2023 rok

Dziewiąte Międzynarodowe Targi Audiowizualne MIA w Rzymie odbędą się w dniach 9-13 października w Teatrze Barberini i Muzeum Palazzo Barberini. Organizatorzy twierdzą, że frekwencja wzrosła w zeszłym roku o 20%, a 2400 zarejestrowanych uczestników z 60 krajów dołączyło do form koprodukcji i pitchingu, pokazów rynkowych, prezentacji treści, spotkań B2B i . Włoskie organizacje przemysłu filmowego i telewizyjnego ANICA i APA ponownie zobowiązały się do wsparcia, a Creative Europe powraca do współfinansowania wydarzenia. Rynek skoncentruje się na animacjach, dokumentach, filmach fabularnych i serialach fabularnych, z miejscem na technologie oraz programy Innovation for Creative Industries i B2B Exchange.

Czy ten post był pomocny?