Skip to content

„Mam talent” w japońskim remake’u; Prime Video kupuje Bayou Killers Doc; Zamówienia WBD w Wielkiej Brytanii; Zmiana nazwy Studio Hamburg — Global Briefs

22 de wrzesień de 2022
JGT judges GACKT Alice Hirose Takayuki Yamada and Masatoshi Hamada

Japonia ostatnio remake „Mam talent” Simona Cowella

Japońska telewizja Abema TV jako ostatnia zamówiła wersję serii Simona Cowella Mam talent. W przyszłym roku Yoshimito Kyogo wyprodukuje lokalną wersję przebojowego formatu, który został przerobiony na 72 terytoriach, a wykonawcy wszystkich odmian próbują zaimponować swoim talentem gronu celebrytów i światowej publiczności. Sędziami będą komik i aktor Masatoshi Hamada, aktorka Alice Hirose, muzyk GACKT i producent Takayuki Yamada. Program od wielu lat jest wielkim hitem dla ITV w Wielkiej Brytanii, gdzie został stworzony przez firmę Syco Entertainment, wspieraną przez firmę Cowell i jest licencjonowany przez firmę Fremantle. W transakcji pośredniczył Katsuhiko Waza z Fremantle, który jest starszym wiceprezesem ds. dystrybucji w Japonii; Paul Ridley, starszy wiceprezes wykonawczy ds. dystrybucji międzynarodowej; oraz Stephen Flint, dyrektor operacyjny, globalna produkcja rozrywkowa.

Prime Video i A+E Zlokalizuj „Rzeźników z Bayou”

Prime Video nabyło prawa do czteroczęściowego serialu dokumentalnego w Wielkiej Brytanii i Irlandii Rzeźnicy z Bayou, podczas gdy A+E spadł na resztę świata. Dokument, który Abacus Media Rights sprzedaje na całym świecie, opowiada historię dwóch seryjnych morderców działających oddzielnie od siebie w Baton Rouge w Luizjanie i okolicach w latach 1991-2001. Reżyseria David Harvey (Detektywi z linii krwi, Zielonooki zabójcy), pochodzi z Peninsula Television, a producentami wykonawczymi A&E są Elaine Frontain Bryant, Michael Gelman i Peter Tarshis. Dyrektor Zarządzający Abacus Jonathan Ford i Ronan Hand z Półwyspu są również EP.

Warner Bros. Discovery ustawia trio brytyjskich seriali bez scenariusza

Warner Bros. Discovery UK zleciło wykonanie trzech serii: Sekretne życie domu aukcyjnego (tytuł roboczy), Brokerzy vintage (w/t) i Supersamochód Lotnisko (w/t) i potwierdził zwroty Kings of the Wood, MotorPickers, Piąty bieg doładowany oraz Dealerzy Wheeler. Zamówienia będą emitowane na kanałach liniowych WBD UK i na streamie Discovery+ od przyszłego roku. Curve Media tworzy Sekretne życie domu aukcyjnegoktóry pojawia się za kulisami Hansons Auctioneers, podczas gdy Richocet należący do WBD jest z tyłu Brokerzy vintage, w której antykwariusze konkurują o znalezienie dla swoich klientów idealnego zabytku. Produkuje telewizja powietrzna Supersamochód Lotnisko, który podąża za supremo dealerem supersamochodów Deanem Bartle, który zapewnia potencjalnym nabywcom wyjątkową jazdę próbną na pasie startowym lotniska, zaledwie kilka metrów od swojego dealera. Tymczasem, Dziwne oko’s Tan France ma być nowym gospodarzem Say Yes to the Dress UK.

Niemieckie Studio Hamburg zmienia nazwę działu sprzedaży

Niemiecki dystrybutor Studio Hamburg Enterprises zmienia nazwę na OneGate Media, a dyrektorem zarządzającym jest Tania Reichert-Facilides. Założona ponad 60 lat temu jako spółka zależna niemieckiego kanału publicznego NDR, nowo przemianowana firma jest producentem częściowym Studio Hamburg Group i zatrudnia 70 pracowników w sześciu oddziałach sprzedaży. „Zmiana nazwy na OneGate Media to naturalny kolejny krok w naszej podróży jako firmy dystrybucyjnej” — powiedział Reichert-Facilides. „Stwarza to lepszą widoczność naszej firmy dla wszystkich naszych partnerów i klientów oraz stawia nasze wyjątkowe portfolio treści w nowym świetle”.

Czy ten post był pomocny?