Skip to content

Animowane seriale „Atomówki” i „Dom Fostera dla zmyślonych przyjaciół” ponownie uruchamiają się od Craiga McCrackena w pracy w Hanna-Barbera Studios Europe

18 de lipiec de 2022
Powerpuff girls craig mccracken fosters home

Craig McCracken, nagrodzony Emmy twórca Atomówki oraz Dom Fostera dla zmyślonych przyjaciół, nawiązał współpracę z Hanna-Barbera Studios Europe, aby przenieść nowe animowane wersje klasycznego serialu z powrotem na mały ekran. McCracken, który po raz pierwszy rozpoczął karierę w Hanna-Barbera Cartoons 30 lat temu, pracuje w studiu nad animowanymi rebootami obu serii.

Atomówki reboot powraca i rozszerza świat oryginalnej serii, gdy Blossom, Bubbles i Buttercup mierzą się z galerią złoczyńców, na którą składają się znajomi wrogowie i nowe zagrożenia. Oryginalna seria zadebiutowała na Cartoon Network w 1998 roku, zdobyła dwie nagrody Emmy i liczne nagrody za animacje w ciągu 78 odcinków. Atomówki skupia się na trzech pokrytych cukrem superbohaterach — Blossom, Bubbles i Buttercup — których misja życiowa na przemian polega na chodzeniu do szkoły, walce z przestępczością, wygrywaniu w klasy i ratowaniu świata przed snem.

Restart na żywo oparty na oryginale Atomówki Seria Cartoon Network pozostaje w fazie rozwoju na CW. Sieć ogłosiła w zeszłym roku, że pilotaż jest przerabiany i ponownie pilotowany poza cyklem. Oferty talentów do obsady wygasły, ale projekt, z Warner Bros TV i Berlanti Productions, nadal żyje w sieci.

Ukochany Dom Fostera dla zmyślonych przyjaciół powróci jako oryginalny serial animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym z nową obsadą wymyślonych przyjaciół w wieku przedszkolnym, który ma być „tak głupi i zabawny jak pierwotna grupa”. Oryginalna seria trwała przez sześć sezonów w latach 2004-2009 na Cartoon Network, zdobywając w tym czasie sześć nagród Emmy.

McCracken jest twórcą, producentem i reżyserem, a Sarah Fell, wiceprezes ds. Original Kids and Family Animation, Hanna-Barbera Studios Europe, będzie nadzorować rozwój obu projektów w studiu.

„Powrót Craiga do domu Hanna-Barbera był okazją, której nie mogliśmy przepuścić” – powiedział Sam Register, prezes Cartoon Network Studios, Warner Bros. Animation i Hanna-Barbera Studios Europe. „Wraz z jego niezrównanym poczuciem zabawy i wyobraźni, przynosi dwa ze swoich największych dzieł w The Powerpuff Girls i Foster’s Home for Imaginary Friends i jesteśmy bardzo podekscytowani, że te postacie staną się częścią nowej spuścizny, która kształtuje się w studiu. ”

Hanna-Barbera Studios Europe jest obecnie w trakcie produkcji Bohaterska misja dzielnego księcia Ivandoe i oczekiwany Niesamowity świat Gumballa: film! (masa) i Niesamowity świat Gumballa: serial (wag.) dla HBO Max. Niedawno ogłoszony rozwój obejmuje animowany animowany restart programu Zwariowane wyścigi z udziałem Dastardly i Muttley.

Czy ten post był pomocny?