Skip to content
TV

9-1-1 Fani brzęczą z powodu sprintu Bucka w sezonie 6, odcinek 7

8 de listopad de 2022
l intro 1667927897

Buckley wygląda na zaniepokojonego

Zawiera spoilery do „9-1-1” sezonu 6, odcinek 7

„9-1-1” Foxa jest pozornie procedurą pierwszego reagowania, ale gdy wymaga tego seria, zawsze ma do dyspozycji mnóstwo komediowych talentów. Aktorzy tacy jak Jennifer Love Hewitt (która gra Maddie Buckley), Connie Britton (Abby Clark), Peter Krause (Bobby Nash) i Kenneth Choi (Howard Han) mają w swoim CV mnóstwo komediowych ról. Jednak Oliver Stark, który gra Bucka Buckleya, tradycyjnie skłania się ku rolom bardziej zorientowanym na działanie… ale wciąż może przynieść mnóstwo rozrywki, gdy sytuacja tego wymaga.

„9-1-1” sezon 6, odcinek 5, „Home Invasion”, dokładnie to się dzieje – podczas gorączkowej próby Bucka dotrzymania obietnicy i dotarcia na wizytę w klinice płodności, nie mniej. Gdy samochód bohatera psuje się w nieodpowiednim momencie, zdaje sobie sprawę, że ma zaledwie kilka minut, aby dotrzeć do kliniki oddalonej o 1,8 mil. Zdesperowany, by zdążyć na czas, postanawia pokonać dystans biegiem i właśnie to… ku uciesze widzów. Oto dlaczego fani „9-1-1” brzęczą o sprintach Bucka w sezonie 6, odcinku 7.

Buck nie jest wdzięcznym biegaczem, a fani to uwielbiają

Jak każdy, kto widział ten odcinek, może powiedzieć, że Buck nie jest Tomem Cruisem, jeśli chodzi o bieganie. Choć może być szybki, postać jest zdecydowanie nieporadna, jeśli chodzi o sprint. Wyraźnie stara się utrzymać swoją masywną sylwetkę w odpowiednim tempie, krzywiąc się i wymachując rękami.

Połączenie sprintu Bucka i odpowiednio szalonej ścieżki dźwiękowej jest bardzo zabawne, a fani to zauważyli. „SĄ TAK PRAWDZIWIE, ŻE DAJĄ NAM TO”, użytkownik Twittera @szarlotka napisał o decyzji serialu o włączeniu sceny. „911 serial komediowy za to, że tak pobiegł do kliniki” @marvelsbuck zauważony. „Dlaczego oglądanie biegnącego jelenia jest takie zabawne?” @Parkerbuckley zastanawiał się.

Na Reddicie widzowie chwalili także Bucka. „Scena rowerowa, a teraz scena biegowa… dolary to naprawdę komiczna ulga w tym sezonie”, napisał u / sopher0, nawiązując do wcześniejszego momentu komedii fizycznej o tematyce Bucka. „Uciekaj, biegnij Buck!” wiwatował u/Nataku81. – Och, on biegnie dwie mile do kliniki? u / apollofox zdumiewał się, jak dokładnie to się stało.

Widząc, że fani są najwyraźniej zachwyceni tymi zabawnymi momentami Bucka, okaże się, czy „9-1-1” zamierza włączyć ich więcej w przyszłości. Jeśli tak, Stark z pewnością wykazał się umiejętnością pracy z takimi scenami.

Czy ten post był pomocny?