Skip to content
TV

Fani Abbott Elementary tracą umysły nad tą sceną z Gregory i Janine w sezonie 2, odcinek 6

28 de październik de 2022
l intro 1666912191

Quinta Brunson pojawia się jako Janine

Jest wiele rzeczy do kochania w „Abbott Elementary” – uznanym sitcomie ABC, stworzonym przez Quintę Brunson, o grupie pracowników niedofinansowanej szkoły podstawowej – w tym parze „nie chcą”, Janine (Brunson) i Gregory (Tyler James Williams). W pierwszym sezonie widzieliśmy, jak Gregory rozwija uczucia do Janine, mimo że była w długotrwałym związku z Tariqiem (Zack Fox). Jednak Janine i Tariq rozstali się pod koniec sezonu — dokładnie wtedy, gdy Gregory zaczął spotykać się z córką Barbary (Sheryl Lee Ralph), Taylor (Iyana Halley). Na szczęście dla fanów romans Gregory’ego z Taylorem nie trwał długo, ustępując Janine i Gregory’emu, by mogli się spotkać potencjalnie.

Odcinek „Candy Zombies” z tego tygodnia dał fanom potencjalnej pary mnóstwo ekscytujących momentów do opowiedzenia — po pierwsze, Janine jest zazdrosna, gdy mama jednego z jej uczniów daje Gregory’emu swój numer. Ale to była scena pod koniec odcinka, która naprawdę sprawiła, że ​​przyjaciele zaczęli rozmawiać.

Po tym, jak Janine postanawia pójść na imprezę z okazji Halloween, na którą zaprosiła ją koleżanka z liceum, postanawia porzucić kostium koszykarza na rzecz czegoś ładniejszego; Ava (Janelle James) wkracza do pomocy, pożyczając Janine jej kostium Marilyn Monroe. A kiedy Gregory widzi Janine w kostiumie Marilyn, jest wyraźnie oszołomiony i nie może przestać się gapić. Kiedy Ava mówi Gregory’emu, żeby powiedział Janine, że wygląda dobrze, Gregory jąka się: „Tak, tak, nie wyglądasz, um, wygląda świetnie. Naprawdę dopasowana do sylwetki”.

Oczywiście fani uwielbiają ten moment — oto, co o tym mówią.

Fani są zakochani w reakcji Gregory’ego

Po wyemitowaniu odcinka z tego tygodnia fani zabrali się na Twittera, aby omówić uroczą chwilę między Janine i Gregorym, a wielu użytkowników zwróciło uwagę na niemą reakcję Gregory’ego. Jeden użytkownik, @heyheedieopublikował zrzut ekranu, na którym Gregory wpatruje się w Janine i napisał: „Grzegorz jest ZAGADNIONY [I know that’s right] Janine”. Inny użytkownik, @ungodlyWestsnapisał po prostu „TY” obok podobnego zrzutu ekranu.

Tymczasem, @szarlotka wykrzyknął we wszystkich czapkach, że zemdleją ze sceny i @chanellyyyy___ tryskała, że ​​Gregory jest oszołomiony urodą Janine. W odpowiedzi na to ostatnie @Destinyvelaryon napisał: „Już potrzebuję ich razem!” Kilku fanów następnie włączyło się, by wyrazić podobne uczucia dotyczące pragnienia, aby „czy oni” niebawem się wydarzyli. Jeden wentylator, @shaw_2_rawżartobliwie dokuczał Gregory, pisząc: „Powiedział, że to bardzo 'pasuje do formy’ lol”.

Do tego, @Lasciviouscraft pochwalił program jako całość za to, że jest tak poruszający. I @Joyful44 skupił się na Janine, pisząc: „Nie Ava dająca Janine Rekwizyty! Nie Gregory zaniemówiony! Janine betta POKAŻ i POKAŻ!!!” Podobnie, @AshesWeAllFall_ napisała: „Janine wyglądała absolutnie oszałamiająco jako Marilyn Monroe i na pewno wiedziałbyś to ze sposobu, w jaki Gregory patrzył”.

Nie możemy się doczekać, co stanie się dalej między Janine i Gregorym, gdy „Abbott Elementary” powróci w przyszłym tygodniu.

Czy ten post był pomocny?