Skip to content

Znaki starego sklepu sodowego, które przyniosły małą fortunę amerykańskim zbieraczom

30 de wrzesień de 2021
l intro 1632973893

„American Pickers” zapewnia dobrą, staromodną, ​​komfortową telewizję przez ponad 300 odcinków na History Channel. Założenie jest proste — kilku ekspertów „zbieraczy” antyków podróżuje po Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu ukrytych skarbów w przydrożnych stodołach, zaniedbanych firmach, opuszczonych domach i nie tylko. Po znalezieniu tych ukrytych klejnotów i wynegocjowaniu ceny, przynoszą je z powrotem do swojego sklepu/siedziby prowadzonej przez Danielle Colby, aby sprzedać z niezłym zyskiem.

W ciągu 22 sezonów serialu dokonano niezliczonych odkryć, które pomogły zbudować imperium i wzmocnić portfele Mike’a Wolfe’a i wszystkich innych w biznesie „American Pickers”. Czasami załoga znajduje tak spektakularny i rzadki przedmiot, że nie waha się wydać za niego sporego grosza. Ale w końcu rzadkość jest prawdopodobnie warta nawet więcej niż mała fortuna, którą zapłacili za nią zbieracze. I to był jeden z takich przypadków w ostatnim odcinku „American Pickers”, w którym aktorzy udali się do Mount Hope w Zachodniej Wirginii.

Obsada American Pickers wydała 10 tys

Podczas gdy Mike Wolfe i jego brat Rob zwiedzali Wirginię Zachodnią w „American Pickers”, natknęli się na inną parę braci z niesamowitymi skarbami pod ich domem (za pośrednictwem The Sun). Bracia, Doug i Dean, pokazali kilka zakurzonych szyldów sklepowych z napojami, które pochodziły z kilku z ich rodzinnych firm w Mt. Hope. Jeden sklep, o nazwie Bon-Bon Confectionery and Hardware, był podstawą w mieście od 1920 do 2020 roku (za pośrednictwem The Register-Herald). A bracia trzymali się dwóch szyldów z pierwszych dni działalności firmy, reklamujących fontannę z wodą sodową, w tym jednego dwustronnego szyldu Coca-Coli z napisem „Sklep Bon Bon, Coca-Cola, Fontanna”.

„Kiedy miałem 8 lat, pamiętam ten znak wiszący przed pierwszym budynkiem. To właśnie widziałeś schodząc ze wzgórza. Widziałeś Bon Bons” – powiedział jeden z braci. Był jeszcze jeden znak Dr. Pepper reklamujący Bon-Bon, a także kilka znaków namiotowych ze starego teatru w mieście. W sumie bracia Wolfe zaoferowali 10 000 dolarów za wszystkie towary.

Podział ceny był następujący: 6000 USD za szyld Coca-Coli, 500 USD za szyld Dr. Pepper i 3500 USD za kilka elementów namiotu teatralnego. Bracia Wolfe najwyraźniej mieli już na myśli kilku klientów niektórych antyków, kiedy kręcili odcinek „American Pickers”, który został wyemitowany pod koniec sierpnia 2021 roku.

Czy ten post był pomocny?