Skip to content
TV

Wszyscy kochają Raymond Star świętuje 3 lata trzeźwości i ujawnia dzień, w którym postanowiła przestać pić

26 de wrzesień de 2021
c2819fcbbc2b686be016f389a11555e302046b0f

Wszyscy kochają RaymondPatricia Heaton znana jest z tego, że jest wybitnym talentem w telewizji, ale poza ekranem jest szczera i otwarta w swoich aspektach życia osobistego. Obejmuje to otwarcie na temat jej dawnego uzależnienia od alkoholu. Niedawno Heaton świętowała trzy lata trzeźwości, ujawniając dzień, w którym podjęła decyzję o zaprzestaniu picia.

Najwyraźniej trzeźwość Patricii Heaton została zapoczątkowana przez incydent, który dotyczył jej dorosłych synów. Podczas przemawiania na Sedno sprawy podcast (via Today), Heaton przypomniała sobie kolację z synami i ich przyjaciółmi i ujawniła, że ​​zaczęła pić przed obiadem i kontynuowała tylko sprzątanie. ten Wszyscy kochają Raymond Ałun mówi, że w tamtym czasie początkowo czuła się trzeźwo, ale w końcu sprawy przybrały obrót późnym wieczorem. Dla Heaton jej objawienie pochodziło z zabawnego żartu, który nie wyszedł zbyt dobrze. Heaton powiedział o opowiadaniu dowcipu pod wpływem:

Żartowałem do stołu i zacząłem mówić: „Wiesz, w naszej rodzinie to tradycja…”. I nie potrafiłem wymówić słowa „tradycja”. Próbowałem trzy razy i nie mogłem powiedzieć słowa. I nie mogę tego nawet źle wymówić tak, jak ja to źle wymówiłem. Nie pamiętam. A mój syn na końcu stołu mówi: „Świetnie, mamo. Nie możesz nawet mówić. I byłem tak upokorzony w obecności moich synów i ich przyjaciół. I Bóg wie, że to wszystko, czego mi potrzeba — dla tego rodzaju poczucia, że ​​ich mama wygląda na pijaną w ich oczach. Ale też pomyślałem: „Czuję się dobrze. Co się dzieje w moim mózgu? Co alkohol robi z moim mózgiem, w którym synapsy nie działają do tego stopnia, że ​​nie mogę wypowiedzieć tego słowa? I próbuję to powiedzieć, ale nie mogę tego powiedzieć. To prawie jak udar czy coś. I to mną wstrząsnęło. I pomyślałem: „To wszystko. Otóż ​​to.’

Taka chwila prawdopodobnie wstrząsnęłaby wieloma ludźmi. Jak dalej wyjaśniła aktorka, nie zajęło jej zbyt wiele czasu, zanim zaczęła wprowadzać zmiany w swoim życiu. W rzeczywistości Patricia Heaton ujawniła, że ​​przejęła kontrolę nad piciem już następnego dnia:

I tak się złożyło, że następnego dnia jadłem śniadanie z jednym z tych trzeźwych przyjaciół. A ja powiedziałem: „Cóż, jesteś pierwszą osobą, której to powiem, ale… to mój pierwszy dzień, w którym nigdy więcej nie piję”. I była tak zszokowana. Powiedziała: „Co się stało? Byłem z tobą na obiedzie, kiedy piłeś prosecco. Opowiedziałem jej o tym incydencie i oboje trochę się roześmialiśmy, a ona opowiedziała mi te wszystkie swoje historie. A to trzy lata temu w lipcu.

Można by sobie wyobrazić, że Patricia Heaton znalazła pewną pociechę w fakcie, że miała z kim nawiązać kontakt podczas swojej podróży w trzeźwości. Dla wielu może to być trudny cel do osiągnięcia, ale pomaga mieć system wsparcia. A w wielu przypadkach posiadanie ludzi w swoim kącie może rzeczywiście przynieść rezultaty takie jak Heaton.

W podcastie Środek Alum wskazała również wydarzenia, które doprowadziły do ​​tego, że jej nawyki związane z piciem stały się prawdziwym problemem. Ujawniła, że ​​doświadcza trochę syndromu pustego gniazda i że zawarcie jej umowy rozwojowej z CBS doprowadziło również do wzrostu spożycia alkoholu. Aktorka mówi, że w pewnym momencie jej picie stało się tak ekstremalne, że codziennie czekała na 17:00, aby móc zacząć od nowa. I w końcu, jak wyjaśniła, przestanie czekać i zacznie przed tym czasem.

Miło jest usłyszeć, jak Patricia Heaton zmierzyła się ze swoim problemem. Choć trzeźwość (zwłaszcza w Hollywood) może być bitwą, jest osiągalna, a historia Heatona z pewnością może służyć jako inspiracja dla tych, którzy zmagają się z alkoholizmem. To kolejny powód, by pokochać weteraną gwiazdę i, miejmy nadzieję, widzowie ponownie zobaczą ją na małym ekranie wkrótce po zakończeniu Drugi akt Carol.

Czy ten post był pomocny?