Skip to content

Universal Orlando Resort ogłasza dwudniowe zamknięcie przed huraganem Ian

27 de wrzesień de 2022
Universal Studios Orlando 1

Universal Orlando Resort, w tym CityWalk, zostanie zamknięty w środę, poinformowała dziś firma. Zamknięcie będzie kontynuowane w czwartek – kiedy burza ma osiągnąć szczyt w środkowej Florydzie – i zostanie zniesiona w piątek.

Dyrektor biura ds. zarządzania kryzysowego w hrabstwie Seminole, Alan Harris, powiedział Orlando Sentinel, że ponieważ Ian jest powolną burzą, jej wiatry i deszcz prawdopodobnie rozpoczną się w środę po południu i będą trwać do początku piątku.

„Niezależnie od tego, gdzie dokładnie pójdzie burza, będzie to powódź” – powiedział Harris. „Widzieliśmy, że niektóre obszary otrzymują nawet 15 cali deszczu”. Seminole jest na północny wschód od Orlando.

Krajowa Służba Pogodowa dzisiaj ostrzeżony Orlando i okolice, aby przygotować się na „poważny deszcz powodzi”, wiatry z prędkością 75-110 mil na godzinę i rozproszone tornada.

Posunięcie Universalu daje gościom spoza stanu małe okienko na lot, zanim międzynarodowe lotnisko w Orlando zakończy działalność komercyjną o 10:30 w środę.

Oto pełne oświadczenie urzędników kurortu wydane do ostatecznego terminu:

Ze względu na huragan Ian, Universal Orlando Resort, w tym CityWalk, zostanie zamknięty w środę, 28 września. W czwartek pozostaniemy nieczynni i przewidujemy ponowne otwarcie w piątek 30 września, jeśli pozwolą na to warunki. Nasze hotele są obecnie w pełni wyposażone i będą nadal działać, ponieważ koncentrują się na opiece nad naszymi gośćmi.

Ponadto nasza impreza Halloween Horror Nights w Universal Studios Florida zostanie odwołana w środę 28 września i czwartek 29 września. Przewidujemy ponowne otwarcie wydarzenia w piątek 30 września, jeśli pozwolą na to warunki.

Aby uzyskać więcej informacji i często zadawane pytania firmy Universal, kliknij tutaj.

Sąsiad ośrodka, Walt Disney World, ogłosił wczoraj zamknięcie niektórych atrakcji, ale nie ogłosił zamknięcia przed jutrzejszym nadejściem burzy.

„Walt Disney World Resort działa obecnie w normalnych warunkach, ponieważ przygotowujemy się do wprowadzenia niezbędnych korekt w oparciu o najnowsze informacje z National Weather Service”, zgodnie ze stroną aktualizacji pogody w ośrodku.

Czy ten post był pomocny?