Skip to content

Sean Penn i Matthew Fox w australijskim serialu komediowym „C*A*U*G*H*T” dla streamera Stana, ITVX odbiera brytyjskie prawa od Fremantle

28 de wrzesień de 2022
Matthew Fox Arnold JerockiWireImage Sean Penn Michael KovacGetty Images for CORE Kick Gurry Jason LaVerisFilmMagic

EKSKLUZYWNY: Sean Penn, gwiazda mleko oraz Gaslitoraz ZaginionyMatthew Fox jest głównym bohaterem australijskiego serialu satyrycznego dla serwisu streamingowego Stan. Para zagra w ZŁAPANYsześcioczęściowa seria z Kick Gurry (Na skraju jutra), która dąży do sławy i sławy.

Dołącza do nich twórca serialu Gurry, Bella Heathcote (Kwiat), Bryan Brown (Kwiat) i Erika Thomsona (Czarny śnieg), Ben O’Toole (Grzbiet piły do ​​metalu), Lincoln Younes (Po werdykcie), Aleksander Anglia (Czarny śnieg), Mel Jarnson (Mortal Kombat), Fayssal Bazzi (Bezpaństwowiec), Doriana Nkono (Dwunastu) i rasy Rebecca (Clarice).

Stan planuje wypuścić serię, która jest obecnie w produkcji, w 2023 roku. Produkuje ją we współpracy z firmą Fremantle, która ma również prawa do dystrybucji międzynarodowej i zawarła ekskluzywną umowę w Wielkiej Brytanii z nadchodzącą usługą przesyłania strumieniowego ITV, ITVX.

Komedia satyryczna ZŁAPANY śledzi czterech australijskich żołnierzy wysłanych z tajną misją do rozdartego wojną kraju. Mylni za Amerykanów, zostają schwytani przez bojowników o wolność i produkują film z zakładnikami, który staje się wirusowy. Kiedy żołnierze osiągają status celebrytów, zdają sobie sprawę, że złapanie może być najlepszą rzeczą, jaka mogła im się przytrafić.

Gurry stworzył serię, a także produkuje i reżyseruje. Penn jest producentem wykonawczym, obok producentów Johna Schwarza i Michaela Schwarza (Niebezpieczeństwo blisko: Bitwa pod Long Tan) za filmy o głębokiej wodzie i Brendan Donoghue (Czerwiec Znowu). Producentami wykonawczymi Stana są Cailah Scobie i Amanda Duthie.

„Największym wyzwaniem dla mnie było stworzenie czegoś godnego wszystkich moich szalenie utalentowanych przyjaciół” – powiedział Gurry. „Naprawdę nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym programem z całym światem i nie mogę się doczekać, aż internet powie mi, jak strasznie przegapiłem znak”.

Scobie, Chief Content Officer Stana, powiedział: „Dołączenie do znakomitej obsady, w której skład wchodzą główni australijscy i hollywoodzcy aktorzy, tacy jak Bryan Brown, Bella Heathcote, Fayssal Bazzi i Matthew Fox, dołącza do tak nagradzanej międzynarodowej supergwiazdy, jak Sean Penn. Kierowany przez niezwykłego Kick Gurry, ZŁAPANY to kolejny przebojowy dodatek do naszej rosnącej listy lokalnie produkowanych, światowej klasy Stan Originals – z serialem obiecującym naśmiewać się z kultury celebrytów, jednocześnie badając często oburzającą cenę sławy.

Szef działu pozyskiwania treści ITV, Sasha Breslau, powiedział, że „gwiazdowa obsada i satyryczny humor będą prawdziwą ucztą dla widzów ITVX w przyszłym roku”.

Jamie Lynn, wiceprezes ds. Co-Productions, International, Fremantle dodał: „Stan nadal stawia wysoko poprzeczkę dla najlepszych oryginałów, a dzięki ambicji, jaką ma wkrótce wprowadzić na rynek ITVX, wiedzieliśmy, że może to być idealne partnerstwo. Zaraźliwy entuzjazm i zachwycające scenariusze Kick Gurry natychmiast przekonały nas, że jest to wyjątkowy i aktualny projekt, niepodobny do niczego innego na rynku. Fakt, że talenty z listy A, takie jak Sean Penn, Matthew Fox i inni, szybko doszli do tego samego wniosku, wraz z szeregiem kamei z gwiazdami, tylko to potwierdził. ZŁAPANY zaskoczy ludzi w 2023 roku i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym ze światem.”

Sean Penn jest reprezentowany przez CAA i Hirscha Wallersteina. Matthew Fox jest reprezentowany przez United Talent and Entertainment 360. Kick Gurry jest reprezentowany przez United.

Czy ten post był pomocny?