Skip to content
TV

Rycerze Gotham właśnie osiągnęli ważny kamień milowy w produkcji

14 de wrzesień de 2022
l intro 1663127890

Misha Collins przemawia na imprezie

Ostatnio wydaje się, że los serialu związanego z DC Comics na The CW wyglądał raczej ponuro. Na początku tego roku fani programów Arrowverse, takich jak „Batwoman” i „Legends of Tomorrow”, otrzymali straszną wiadomość, że The CW odwołało oba koncerty. Jednak zanim ktokolwiek mógł uznać, że sieć ma jakąś awersję do zakapturzonych bohaterów, CW nagle ogłosiło dodanie kolejnego projektu zakorzenionego w niesławnym mieście Batmana. „Gotham Knights” to nadchodzący serial, który skupia się na Turnerze Hayesie (Oscar Morgan), adoptowanym młodym synu Bruce’a Wayne’a, który zostaje wrobiony w morderstwo swojego ojca. Po śmierci Wayne’a Hayes dowiaduje się o swojej tajnej tożsamości jako Batmana i postanawia udowodnić swoją niewinność.

Kiedy pierwszy zwiastun pojawił się wcześniej, w maju 2022 roku, reakcje fanów były podzielone. Jednak bardziej optymistyczni fani byli podekscytowani świeżym podejściem do ogólnych mitów o Batmanie. Z „Gotham Knights” jest solidna obietnica, ponieważ w serialu występują ukochane postacie z komiksów, takie jak dawna Robins Carrie Kelley (Navia Ziraili) i Stephanie Brown (Anna Lore). Ponadto jednym z najbardziej znanych członków obsady serialu jest „Supernatural” alum Misha Collins, który występuje jako adwokat Harvey Dent. Za serią stoi twórca „Arrowverse”, Greg Berlanti, wraz ze swoją firmą produkcyjną Berlanti Productions.

Na szczęście wygląda na to, że zbliżamy się do jego ostatecznej premiery, ponieważ „Gotham Knights” właśnie osiągnął kamień milowy w produkcji.

Gotham Knights oficjalnie rozpoczęło produkcję

Według Świergot Z relacji scenarzystki i producenta wykonawczego „Gotham Knights” Natalie Abrams wynika, że ​​oficjalnie rozpoczęła się produkcja pierwszego sezonu „Gotham Knights”. Abrams umieścił wiadomość w tweecie i zdjęcie fotela reżysera z oficjalnym logo programu. W poprzednim ćwierkaćAbrams opublikował również zdjęcie sugerujące lot do Atlanty w stanie Georgia z hashtagiem #GothamKnights. Oficjalnie nie wiadomo, czy oznacza to, że produkcja serialu ma miejsce w Atlancie. Na początku tego roku materiał filmowy TikTok sugerował, że niektóre sceny z pierwszego sezonu „Gotham Knights” będą kręcone w Toronto w Kanadzie.

Oficjalna data premiery „Gotham Knights” nie została jeszcze ujawniona, poza około 2023 roku. Jednak było wiele zakulisowych wydarzeń związanych z serią. Na przykład, według Collidera, program najwyraźniej zaczął filmować swojego pilota już w kwietniu 2022 roku. W międzyczasie fani nietoperzy będą mieli szansę wkrótce doświadczyć innego projektu noszącego nazwę „Gotham Knights”. Nadchodząca gra z otwartym światem Warner Bros. Games Montreal ma ukazać się 21 października 2022 roku. Chociaż nie ma nic wspólnego z serialem CW, jej główna historia również koncentruje się na Gotham bez Batmana, z Nightwingiem, Batgirl, Robinem , a Czerwony Kapturek przejmuje kontrolę nad miastem.

Czy ten post był pomocny?