Skip to content

Record Of Ragnarok: Czy dostaniemy sezon 3? Co wiemy z mangi

14 de lipiec de 2023
l intro 1689314200

Streaming Netflixa

Thor walczy z Lu Bu

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które uważają, że osiągnięcia ludzkości w zakresie naszego istnienia są trochę nierówne, bogowie „Record of Ragnarok” zdecydowanie się z tym zgadzają. W rzeczywistości impulsem dla serii jest to, że Rada Bogów ma zamiar wytrzeć ludzkość do czysta.

Na szczęście turniej walki z największymi i najbardziej niesławnymi postaciami w historii jest gotowy do wkroczenia i uratowania sytuacji. Możesz nigdy nie pomyśleć, że zobaczysz kogoś takiego jak Grigorij Rasputin walczący z Herkulesem (Katsuyuki Konishi/George Newbern) lub Kuba Rozpruwacz (Tomukazu Sukita/Jeff Leach) walczący z Shivą (Tatsuhisa Suzuki/Benjamin Diskin), ale w przypadku „Record of Ragnarok”, byłbyś absolutnie w błędzie.

Jeszcze lepiej dla fanów serii anime Netflix, prawdopodobnie będzie ich więcej. Twierdzenie to wynika nie tylko z faktu, że seria była popularną ofertą dla streamerów, ale także z tego, że pozostało jeszcze wiele łuków, które wciąż wymagają dostosowania, aby zakończyć historię „Record of Ragnarok”.

W obecnym stanie anime „Record of Ragnarok” obejmowało pierwsze sześć rund serii mangi. Napisana przez Shinyę Umemurę i Takumi Fukui i zilustrowana przez Ajichika, seria przez cały czas koncentrowała się na turnieju między ludźmi a bogami.

Fani prawdopodobnie mogą spodziewać się co najmniej dwóch kolejnych sezonów

W takim przypadku pozostało jeszcze siedem rund do rozegrania, zanim turniej dobiegnie końca, a losy ludzkości rozstrzygną się raz na zawsze. Oznacza to, że tak długo, jak użytkownicy Netflix będą oglądać popularną serię anime, „Record of Ragnarok” powinien trwać jeszcze co najmniej dwa sezony.

Jeśli chodzi o to, czego fani mogą się spodziewać w następnym sezonie, rundy 7 i 8 prawdopodobnie zostaną omówione w następnym sezonie i wystąpią Qui Shi Huang (Kaito Ishikawa / Cory Yee) przeciwko Hadesowi (Ryotaro Okiayu / J. Michael Tatum) i Nikola Tesla walczący z tym z Belzebubem (Daisuke Namikawa/Brandon McInnis). Z drugiej strony, biorąc pod uwagę niedawną skłonność Netflix do dzielenia sezonów treści na różne części, trudno jest wiedzieć, ile zostanie omówionych w następnej partii odcinków.

Tak czy inaczej, fani „Record of Ragnarok” prawdopodobnie mogą spodziewać się jeszcze bardziej epickich pojedynków między niektórymi z najbardziej znanych postaci w historii a bogami wielu różnych panteonów i systemów wierzeń w miarę kontynuacji serialu. Mimo to, ponieważ manga wciąż trwa, trudno powiedzieć, kiedy anime zacznie kończyć historię na dobre.

Czy ten post był pomocny?