Skip to content

Promocja Barbie’s Malibu DreamHouse Airbnb łączy fikcję z rzeczywistością

28 de czerwiec de 2023
l intro 1687919101

Filmy Komedia

Ken i Barbie w DreamHouse

Nadchodząca „Barbie” Grety Gerwig ma na celu połączenie prawdziwego świata z plastikową estetyką marki zabawek, na której jest oparta, a nowy chwyt marketingowy filmu ma na celu jeszcze większe zatarcie tej granicy. Wielu było zaskoczonych, gdy pełnowymiarowa wersja Barbie DreamHouse pojawiła się w (gdzie indziej) Malibu, ociekając różem od dachu po fundamenty na malowniczej plaży.

Dom jest najwyraźniej promocyjnym zespołem firmy Mattel, twórców lalki Barbie, we współpracy z Airbnb, start-upem zajmującym się wynajmem wakacyjnym. Airbnb ogłosił dostępność obiektu do godz ćwierkaćpisząc: „Dom marzeń Barbie Malibu powraca na Airbnb – ale tym razem jest ken-ified” i ogłaszając: „Każdy w krainie Barbie może poprosić o rezerwację tego pobytu 17 lipca o 10:00 czasu pacyficznego”.

Lista DreamHouse na Airbnb jest „hostowana przez Kena”, a cała kopia na stronie jest napisana przez fikcyjną postać. „Witaj w moim Kendomie!” ogłasza. „Podczas nieobecności Barbie tego lata oddała klucze do swojego Malibu DreamHouse i mój pokój może być twój na noc”.

Wydaje się, że „Ken” dodał kilka niebieskich ozdób do różowej posiadłości, w tym siłownię na jednym z pokładów i ogromny boombox z gramofonem winylowym. Jeśli lubisz neonowy róż, DreamHouse może być najlepszym miejscem na letnie wakacje.

Pobyt w DreamHouse wiąże się z przestrzeganiem wielu zasad

Każdy, kto spojrzał na Malibu DreamHouse Kena i wyobraził sobie urządzanie dzikiej imprezy w stylu Barbie pod słońcem Florydy, może się rozczarować. Praktyczna lista zasad dla gości, zaczynająca się od twardego limitu dwóch gości, jest odnotowana na stronie internetowej. Istnieje również „surowa polityka zakazu przyjęć”, a zasady stanowią, że goście będą pod całodobowym nadzorem kamer, a ochrona na miejscu będzie patrolować nieruchomość. Podczas gdy goście mają dostęp do części wspólnych, wszystkie sypialnie oprócz jednej są niedostępne. Jednak pary, które chcą traktować DreamHouse bardziej jak muzeum na żywo niż wynajem na wakacje, bez wątpienia będą miały życiową okazję do zrobienia zdjęcia na Instagramie.

Ale nawet przy tych ograniczeniach w DreamHouse jest wiele do zrobienia. Goście będą mieli dostęp do garderoby Kena, parkietu tanecznego w stylu dyskoteki na świeżym powietrzu, gitary Kena, ogromnego basenu bez krawędzi i cateringu. Dodatkowo będą mogli zabrać do domu parę łyżew Impala, takich jak te, które nosił Ken Ryana Goslinga w nadchodzącej „Barbie”, a także deskę surfingową z motywem Kena. Co najważniejsze, pobyty są bezpłatne. Nie jest jasne, w jaki sposób zostaną wybrani szczęśliwi goście, ale drobnym drukiem zaznaczono, że pobyt DreamHouse to nie konkurs. Biorąc pod uwagę ogólnoświatowy niedobór różowej farby spowodowany przez „Barbie”, może to być Twoja najlepsza okazja, aby zobaczyć te kolory osobiście przez jakiś czas.

Co ciekawe, dom jest własnością prywatną, a na liście Airbnb widnieje informacja, że ​​jego właściciel rekompensuje firmie Mattel prawa do używania postaci Barbie i Kena.

Czy ten post był pomocny?