Skip to content
TV

Prawo i porządek: przyjaźń SVU, którą fani uważają za przeoczoną

6 de sierpień de 2022
l intro 1659744467

Mariska Hargitay uśmiechnięta

Po debiucie w 1999 roku „Law & Order: Special Victims Unit” jest najdłużej emitowanym serialem aktorskim w prime time w historii amerykańskiej telewizji (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Przy tak niesamowitym biegu nie jest zaskoczeniem, że serial zdobył wiele znaczących nagród. Według IMDb Mariska Hargitay, która gra kapitan Olivię Benson, zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki w dramacie, Złoty Glob dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, cztery nagrody Gracie Allen za wybitną rolę kobiecą oraz nagrodę Nagroda People’s Choice dla ulubionej gwiazdy dramatu telewizyjnego.

Ten serial marki NBC „Law & Order” ożywia na ekranie życie SVU nowojorskiej policji. Elitarny oddział detektywów bada przestępstwa napaści na tle seksualnym, molestowania dzieci i przemocy domowej.

Oczywiście, przy tak wielkim ciężarze, fani nie mogą nie docenić dobrze napisanych i znaczących relacji, jakie powstały w serialu. Jest jednak jedna przyjaźń, którą fani uważają, że jest poważnie pomijana i jest prawdziwą perełką serii.

Co sprawia, że ​​przyjaźń Olivii Benson i Odafina Tutuoli jest tak wyjątkowa?

Podczas gdy Hargitay jest w serialu od odcinka pilotażowego, Ice-T później dołączył do serialu w premierze drugiego sezonu. Użytkownik Reddita u/Free-Connection-8977 podzielił się konkretnym przykładem tego, dlaczego ich przyjaźń jest tak piękna, pisząc: „Myślę, że ten odcinek był jednym z wielu, które ponownie nawiązały, miłość, jaką miałem do przyjaźni z Finami i na żywo! Zwłaszcza, gdy była Miałem ten atak paniki i fakt, że fin była jedyną osobą, która naprawdę wiedziała o swojej terapii grupowej. Uwielbiam ich, gdy byli partnerami, ponieważ fin miała plecy liv bez względu na wszystko!

u/ovoxo13 nie tylko wyraziło, że ta dwójka zasługuje na więcej miłości, ale zwróciła uwagę, że chociaż mogą być „nieprawdopodobną parą”, zawsze mają się nawzajem, bez względu na sytuację. Biorąc pod uwagę, że na szczęście wygląda na to, że „Prawo i porządek: Specjalna jednostka ofiar” wkrótce się nie skończy, kto wie, co dalej z tym dynamicznym duetem! Fani zdecydowanie nie mogą się doczekać.

Czy ten post był pomocny?