Skip to content

Prawdziwy powód, dla którego HBO Max jest jedynym streamerem, który obniża ceny

18 de sierpień de 2022
l intro 1660853414

Tulip Olsen z Infinity Train myśli o czymś

Warner Bros. Discovery ogłosiło, że będzie oferować 30% i 40% zniżki, w zależności od planu, zarówno nowym, jak i powracającym klientom HBO Max. Ale jest rażący haczyk. Ograniczony czasowo rabat, który jest skierowany do użytkowników, którzy płacą z góry za roczną subskrypcję, pojawia się w czasie, gdy gigant streamingowy i konglomerat rozrywkowy są w trybie pełnego oszczędzania kosztów – do tego stopnia, że ​​wyrzucają filmy o wartości 90 milionów dolarów jak „Batgirl” i kasowanie programów HBO na lewo i prawo.

„HBO Max ciągle niszczy swój własny katalog, a potem mają jaja, by prosić ludzi o roczną przedpłatę, aby uzyskać 40% zniżki” – napisał użytkownik Twittera. @alex_zamiast. „Jeśli ograniczysz 40% swoich treści, ludzie zdecydują się na 100% zniżkę”.

Sierpień nie był zbyt łaskawy dla subskrybentów HBO Max, którzy widzieli niezliczone programy i filmy, które zostały usunięte z biblioteki aplikacji do przesyłania strumieniowego, ponieważ krążą plotki o możliwej fuzji HBO Max i Discovery + (za pośrednictwem TVLine). Od ekskluzywnych transmisji strumieniowych po ulubione przez fanów programy animowane DC, w ostatnich tygodniach nic nie było bezpieczne przed kreatywnym blokiem do krojenia. A jeszcze gorzej w czwartek…

36 tytułów do usunięcia z HBO Max, w tym 20 oryginałów: raport

Według doniesień, co najmniej 36 tytułów zostanie usuniętych z HBO Max – w tym oryginalne programy „Pokolenie”, „Pociąg Infinity”, „12 dat świąt Bożego Narodzenia” i spin-off „Ulica Sezamkowa” „The Not- Too-Late Show with Elmo” (za odmianę). Inne programy, które będą uruchamiane, to „Camping”, „Vinyl”, „Mrs. Fletcher” i „Run”.

„Pracując nad połączeniem naszych katalogów treści w ramach jednej platformy, będziemy wprowadzać zmiany w ofercie treści dostępnych zarówno w HBO Max, jak i Discovery+” – powiedział rzecznik HBO Max w oświadczeniu, powtarzając te same puste słowa biznesowe, dyrektorzy aplikacji wypowiadali się przez cały miesiąc.

Dla wielu streamerów usuwanie treści z aplikacji nie jest niczym nowym, ale robienie tego na poziomie, który proponuje Warner Bros. Discovery, a następnie próba przekonania klientów do zapisania się na roczny plan z dużą zniżką, nie t dość kwadratowy.

Redaktor sępów Eric Vilas-Boas tweetował w odpowiedzi na wiadomość: „hbo max, wczoraj wieczorem: wycinamy z serwisu blisko 40 tytułów! hbo max, dziś: zniżka!”

Jak dotąd Warner Bros. Discovery ani HBO Max nie przekazały informacji, czy usuwanie będzie kontynuowane przez cały rok, czy też może być jakiś koniec. Jak donosi IGN, tytuły wydają się być usuwane z powodu wszystkich pozostałych płatności. Prawie 20% pracowników HBO zostało również zwolnionych w celu zaoszczędzenia pieniędzy, jak wynika z raportu The Hollywood Reporter z 15 sierpnia.

Czy ten post był pomocny?