Skip to content

Prawdziwy powód, dla którego Ashley Youle opuściła gorączkę złota

21 de listopad de 2021
l intro 1637513073

Teraz, w swoim 12. sezonie, najlepiej oceniany „Gorączka złota” Discovery Channel przez lata przechodził przez kilka dużych wydarzeń, w tym monsuny, zmiany obsady, rozpoczęcie spinoffu i mnóstwo dramatów opartych na rzeczywistości. Wśród głośnych momentów serialu było przybycie i odejście Ashley Youle, dziewczyny Parkera Schnabela. Youle, pielęgniarka weterynaryjna, została przedstawiona jako część obsady podczas 7 sezonu „Gorączka złota” po spotkaniu Schnabel w Australii w 2016 roku. Po ich spotkaniu zaprosił ją, aby spędziła z nim letnie wydobycie (przez Distractify). W wywiadzie dla Maxima z 2017 r. Schnabel skomentował, że „Ashley była ogromną pomocą” w pomaganiu gwieździe „Gorączki złota” w osiedleniu się na stronie sezonu na Alasce. „Nie sądzę, by miała wystarczająco dużo uznania za to, jak dobrze minęło lato. Świetnie jest być w pobliżu, jest świetna dla mnie i jest po prostu naprawdę fajną laską” – podsumował.

Niestety, związek Schnabel i Youle nie przetrwał, a dziewczyna z „Gorączki złota” opuściła program po 8. sezonie. Chociaż jej zaangażowanie w serial było minimalne, gdy tam była, jej wygląd dodał trochę intrygi. Na przykład w pewnym momencie ekipa rozpoczęła „Konkurs Wielkich Pocałunków”, aby zobaczyć, kto może uchwycić tę dwójkę okazującą uczucia przed kamerą (przez YouTube). Schnabel wyraził determinację, aby taki moment był prywatny, nawet gdy Youle próbowała pomóc kamerzystom, prowokując pocałunek przed kamerą.

Ale Youle zniknęła przed rozpoczęciem sezonu 9 w 2018 roku. Następnie, w 2019 roku, fani komentujący film na YouTube Gold Rush News wyrażali mieszane uczucia co do jej czasu w programie, a także jej odejścia. Jeśli nie zwracali uwagi, mogą nie znać prawdziwego powodu, dla którego Youle opuściła „Gorączkę złota”.

Wyjście z Gold Rush Youle zostało ujawnione pod koniec sezonu 8

Czy presja telewizji, której przykładem jest nieudany konkurs pocałunków, mogła przyczynić się do rozpadu pary Parker Schnabel i Ashley Youle z „Gorączki złota”? Trudno powiedzieć, ale nie był to powód wspomniany w oświadczeniu, które Schnabel złożył w odcinku „Win Big or Die Trying”, kiedy ujawnił, że on i Youle rozstali się (przez Inquisitr). „Tak udany jak nasz sezon był, dla mnie osobiście, jedna całkiem duża porażka” – powiedział Schnabel podczas odcinka. „Ashley i ja zerwaliśmy. Po prostu nigdy nie uczyniłem tego związku priorytetem, nie uczyniłem z niej priorytetu. I szczerze, zasługuje na dużo lepsze niż to” (za pośrednictwem Gold Rush News).

Podczas gdy Schnabel mówił o incydencie publicznie, sama Youle zachowała znacznie niższy profil. Youle ma Instagram, na którym pokazuje jej miłość do zwierząt, zamiłowanie do starszego brata i podróże z przeszłości do takich miejsc, jak Kostaryka, Londyn i Afryka (gdzie zgłosiła się na ochotnika do oferowania bezpłatnych usług weterynarza), ale mieszkanka Melbourne nie. publikują dużo w tych dniach. Wygląda na to, że wyszorowała wszystkie ślady swojego czasu w Klondike i Schnabel z jej mediów społecznościowych. Ponadto nigdy nie podała powodów, dla których opuściła program Discovery. Oznacza to, że wersja Schnabla jest jedyną dostępną historią opowiadającą o tym, co się stało. Ostatecznie powodem, dla którego Youle nie gra już w „Gold Rush”, jest jej zerwanie ze Schnabelem.

Czy ten post był pomocny?