Skip to content

Oto, gdzie możesz obejrzeć 10. sezon Alone

9 de lipiec de 2023
l intro 1688657122

Telewizja Reality TV

Obsada Alone in a lake

„Survivor” mógł wprowadzić świat w pomysł serialu, w którym grupa ludzi próbuje przetrwać żywioły, ale można śmiało powiedzieć, że „Alone” historii przeniosło to na wyższy poziom. Seria eliminuje wszelkie wygody stworzeń i zamiast tego umieszcza grupę ludzi w nieznanym terenie bez kontaktu z innymi ludźmi, nawet ze sobą. Poza badaniami lekarskimi muszą korzystać z ograniczonych narzędzi, aby przetrwać tak długo, jak to możliwe, a zwycięzca każdego sezonu wraca do domu z mnóstwem pieniędzy.

Program jest obecnie w 10. sezonie, z 10 zawodnikami umieszczonymi w północnym Saskatchewan. Nowe odcinki zaczęły być emitowane 8 czerwca, a nowe odcinki są emitowane w każdy czwartek w historii. Ale wielu ludzi nie ma jeszcze telewizji kablowej i nadal chce zobaczyć, jak ktoś mógłby przetrwać w dziczy przez wiele miesięcy. Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać 10. sezon „Alone” bez kabla, odpowiedzią jest zarejestrowanie się w Sling TV lub Philo.

Sling TV i Philo oferują programy History, a także dziesiątki innych kanałów

Przy tak wielu usługach przesyłania strumieniowego entuzjastom telewizji łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej odciąć przewód i nadal nadążać za wszystkimi najgorętszymi programami. Sezon 10 „Alone” nie jest dostępny w serwisie Netflix, Max ani u żadnego innego zwykłego winowajcy. Zamiast tego fani „Alone” będą musieli wykupić subskrypcję w Sling TV lub Philo, aby być na bieżąco ze wszystkimi ofertami History.

Sling TV to świetna opcja na utrzymanie dostępu do telewizji na żywo. Najniższy poziom, Sling Orange, kosztuje 40 USD miesięcznie i obejmuje wiele kanałów, w tym historię. Ponadto zawsze dostępne są specjalne oferty, takie jak uzyskanie poziomu Orange za jedyne 15 USD za pierwszy miesiąc. Inne poziomy kosztują więcej, ale oferują więcej kanałów, jeśli naprawdę chcesz odejść od telewizji kablowej na dobre.

Tymczasem Philo to także świetna alternatywa dla kabla. Po siedmiodniowym bezpłatnym okresie próbnym płacisz 25 USD miesięcznie za dostęp do ponad 70 kanałów, w tym Historii. Dla każdego, kto chce nadrobić poprzednie sezony „Alone”, sezony od 1 do 9 są dostępne w Hulu. Sezon 10 nie został jeszcze dodany, więc wydaje się, że te odcinki mogą pojawić się po zakończeniu najnowszego sezonu. Ale tylko dlatego, że uczestnicy „Alone” muszą obejść się bez telewizji przez miesiące, nie oznacza, że ​​​​powinieneś to zrobić.

Czy ten post był pomocny?