Skip to content
TV

Mother Mayhem walczy z Tytanami w epickim pierwszym klipie sezonu 4

10 de październik de 2022
l intro 1665373510

Brenton Thwaites w masce

Wiele wydarzyło się na nowojorskim Comic Con, ale niektóre z najbardziej ekscytujących wydarzeń pochodziły z HBO Max, gdzie opublikowano pierwsze spojrzenia i zajawki na „The Last of Us”, „Doom Patrol” i „Titans” sezon 4 .

Seria superbohaterów, po kolekcji pomocników i pomniejszych postaci opartych na linii komiksowej o tej samej nazwie, została odnowiona na czwarty sezon (za terminem) w październiku zeszłego roku. Rok później fani po raz pierwszy zobaczyli, czego można się spodziewać po sezonie 4, kiedy Bam Smack Pow tweetował spojrzenie na drużynę bohaterów walczących z Mother Mayhem (Franka Potente).

W klipie Dick Grayson/Nightwing (Brenton Thwaites) prowadzi drużynę do walki. Na nieszczęście dla bohaterów nie wydaje się, że mają to, czego potrzeba, aby pokonać Mother Mayhem, ponieważ ułatwia pracę zarówno Connerowi, jak i Ravenowi, wysyłając jednych z najpotężniejszych Tytanów bez przerywania potu. Fani mogą się teraz zastanawiać, kim jest ten niszczycielski przeciwnik?

Mother Mayhem to potężny wróg

Mother Mayhem od dziesięcioleci jest groźnym wrogiem Młodych Tytanów. Jest zazwyczaj drugą osobą odpowiedzialną za Kościół Krwi, kult, który walczył o swój dom w Zandii w XIII wieku. Mother Mayhem zazwyczaj służy jako producent spadkobiercy Bractwa. Służąc kultowi jest odpowiedzialna za wychowanie i wychowanie następcy obecnego przywódcy.

Było kilka kobiet, które nosiły imię Mother Mayhem. Jednak jedną z możliwych iteracji, której ta postać mogłaby użyć, jest May Bennett, która była małżonką Brata Blood (Joseph Morgan) i stała się zazdrosna, gdy zaczął poświęcać zbyt dużo uwagi Raven po jej schwytaniu.

Franka Potente dołączyła do obsady, aby ożywić Mother Mayhem i wygląda w klipie jak budząca grozę przeciwniczka. Potente jest najbardziej znana z roli nieszczęsnej Marie w trylogii „Bourne” prowadzonej przez Matta Damona. Od tego czasu można ją było zobaczyć w wielu serialach telewizyjnych, takich jak „Psych”, „Tarcza”, „House”, „American Horror Story” i „Dark Matter” (przez IMDb). Wystąpiła także w sequelu horroru Jamesa Wana The Conjuring 2.

Najnowszy sezon obiecuje akcję

Tytani gotowi do bitwy

Trzej złoczyńcy sezonu 4 dają wiele obietnic tym fanom, którzy szukają akcji superbohaterów. Dzięki klipowi, w którym Mother Mayhem robi krótką pracę nad Tytanami, jest tylko przebłyskiem tego, czego możemy się spodziewać, możesz się założyć, że pozostali dwaj złoczyńcy również będą stanowić poważne przeszkody.

Jinx (Lisa Ambalavanar) to indyjska czarodziejka, która zamordowała wszystkich w swojej świątyni, aby upewnić się, że jest jedyną osobą, która może władać jej mocami. Chociaż zazwyczaj jest częścią Straszliwej Piątki i klasycznym i często wrogiem Młodych Tytanów, wydaje się, że jest teraz powiązana z Kościołem Krwi.

Głównym złoczyńcą sezonu, wielkim złym, wydaje się być sam brat Blood, Sebastian Blood. Jako przywódca Kościoła Krwi, ma do dyspozycji cały kult i sprawia wrażenie podobnego do Ra’s al Ghula. Ma nawet kałużę krwi, dzięki której jest młody i żwawy. W swoim komiksie widział, jak ściga Raven, by użyła swojej mocy, by szerzyć swoją wiarę i zwiększać liczbę jego zwolenników. Z Mother Mayhem w miksie, wydaje się to potencjalną fabułą dla sezonu 4, a Raven może ponownie znaleźć się w stosie kłopotów.

Czy ten post był pomocny?