Skip to content
TV

Masi Oka z Hawajów 5-0 dołączył do Star Wars: Visions pod jednym warunkiem

26 de wrzesień de 2021
51a636dd7625131f2729fa7a4b9addae055edfd6

CinemaBlend uczestniczy w programach partnerskich z różnymi firmami. Możemy otrzymać prowizję, gdy klikniesz lub dokonasz zakupów za pośrednictwem linków.

Podczas gdy Masi Oka jest najbardziej znany w ostatnich latach z roli Dr. Maxa Bergmana w serialu CBS Hawaje 5-0, z pewnością nie jest mu obcy krajobraz science-fiction, grając manipulującego czasem Hiro Nakamurę w Bohaterowie oraz Odrodzeni bohaterowie. Teraz Oka użyczył swojego talentu aktorskiego jednej z największych serii science-fiction w historii, ponieważ jest jednym z wielu głosów, które można usłyszeć w angielskim dubbingu Gwiezdne wojny: Wizje krótki „Dziewiąty Jedi”. Choć aktorowi bardzo zależało na wzięciu udziału w jednym z filmów krótkometrażowych z antologii Disney+, miał jeden warunek do przyłączenia się: nie mogło uniemożliwić mu występu w innym Gwiezdne Wojny rzutować wzdłuż linii.

Nauczyłem się tego, rozmawiając niedawno z Masi Oką o ​​jego czasie Gwiezdne wojny: Wizje. W odpowiedzi na pytanie, czy chciałby wystąpić jako inna postać w Gwiezdne Wojny film lub serial telewizyjny na żywo, lub jeśli Wizje wystarczyło, żeby to podrapać Gwiezdne Wojny swędzenie dla niego, Oka odpowiedział:

Tak dużo jak Gwiezdne wojny: Wizje był niesamowitym projektem, w którym mogłem być częścią, na pewno bym go kochał [to do more]. I to była właściwie jedna rzecz, o którą zapytałem. Kiedy nadeszła oferta Gwiezdne wojny: Wizje, [I said], „O mój Boże, bardzo chciałbym to zrobić, ale chcę się upewnić, że nie postawi mnie to w pewnym kanonie, że nie mogę być w akcji na żywo [project]. A osoba z castingu powiedziała, że ​​wszystko będzie dobrze, więc nadal jestem dostępny dla rzeczy na żywo, co jest świetne.

Dla tych, którzy nie znają przeszłości Masi Oki, miał już bezpośredni związek z Gwiezdne Wojny franczyza wcześniej Gwiezdne wojny: Wizje pojawił się zakulisowo. Pracował jako artysta cyfrowy na Gwiezdne Wojny Prequel Trilogy podczas pracy w Industrial Light & Magic, firmie zajmującej się efektami wizualnymi, którą założył George Lucas. Lata później Wizje dała Oka możliwość wypowiedzenia się Gwiezdne Wojny postaci, ale zapewniono go również, że jeśli osobna rola aktorska w historii rozgrywającej się w odległej galaktyce, możliwość, że zostanie wzięty pod uwagę w tej roli, jest nadal na stole, w przeciwieństwie do wykluczenia.

Dla tych, którzy nie oglądali „Dziewiątego Jedi”, Masi Oka wyraża głos Ethana, który należy do niesfornej grupy wojowników, którzy twierdzili, że są Jedi i szukają mieczy świetlnych. W obsadzie głosowej angielskiego dubu znaleźli się również gwiazda Shang-Chi Simu Liu, Kimiko Glenn, Andrew Kishino, Greg Chun, Michael Sinterniklaas i Neil Kaplan. To jeden z dziewięciu Gwiezdne wojny: Wizje szorty, które są teraz dostępne do oglądania w Disney+, więc upewnij się, że subskrybujesz usługę przesyłania strumieniowego Mouse House.

Masi Okę będzie można wkrótce zobaczyć u boku Brada Pitta w Sony Pictures Pociąg pocisków, który ukaże się 8 kwietnia 2022 roku. Jak zawsze przejrzyj nasze nadchodzące Gwiezdne Wojny przewodnik po filmach i programach telewizyjnych, aby być na bieżąco z tym, co ta franczyza ma do zaoferowania.

Czy ten post był pomocny?