Skip to content

Mario Strikers: Battle League: Wszystko zawarte w pierwszej bezpłatnej aktualizacji

19 de lipiec de 2022
l intro 1658255138

Stokrotka z bliska

Jeśli jest jedna rzecz, z którą gracze i fani sportu mogą się zgodzić, to to, że seria „Mario Sports” to świetna zabawa. Przez lata Mario widział wiele sportowych gier spinoff, w tym golfa, tenisa, baseballu i piłki nożnej. Najnowszą grą „Mario Sports”, która trafiła do sklepów, był piłkarski awanturnik „Mario Strikers: Battle League”. Jednak po wydaniu gra otrzymała przeciętne recenzje, a wielu recenzentów wskazuje na brak grywalnych postaci jako główny czynnik. Szczególnie zawiedli się długoletni fani serialu, że ulubieniec fanów Księżniczka Daisy została pominięta.

Wygląda na to, że Nintendo w końcu potwierdziło oburzenie fanów, wypuszczając darmową aktualizację zawartości 21 lipca. Ku uciesze fanów na całym świecie, w nadchodzącym patchu do listy „Mario Strikers: Battle League” zostaną dodane dwie nowe postacie, a także inne dodatki. Oto wszystko, co pojawi się w pierwszej bezpłatnej aktualizacji „Mario Strikers: Battle League”.

Daisy i Shy Guy ruszają na boisko

Na kanale YouTube Nintendo gracze mogli rzucić okiem na to, co zostanie dodane w nadchodzącej bezpłatnej aktualizacji. Gracze ucieszą się, że do „Mario Strikers: Battle League” zostaną dodane dwie nowe grywalne postacie. Pierwszą ogłoszoną postacią była bardzo pożądana księżna Daisy. Daisy jest wyjątkowa, posiada wysoką technikę, która sprawia, że ​​jest odporna na upadek z ciosów. Drugą dodaną postacią jest Shy Guy ze swoją niesamowicie potężną umiejętnością Propeller Dive Hyper Strike. Jednak w przeciwieństwie do Daisy, statystyki Shy Guy są zrównoważone, co oznacza, że ​​będzie musiał polegać na sprzęcie, aby się specjalizować.

Oprócz nowych postaci w „Mario Strikers: Battle League” pojawi się również nowy zestaw sprzętu i stadion. Zestaw wyposażenia to zbroja rycerza, która zwiększa siłę i strzelanie do każdej postaci, która ją wyposaży. Nowa mapa to oaza Desert Ruin z czterema wariantami, które można wykorzystać do szybkich meczów lub jako stadion klubu gracza.

Fani Daisy nie byli zaskoczeni podekscytowany nową aktualizacją. Jednak niektórzy nadal to odczuwali Nintendo nie robi wystarczająco dużo, ponieważ 12-znakowy skład wciąż brakuje ośmiu do składu „Mario Strikers Charged”. Ale nie wszystko stracone, podobnie jak zapowiedź nadchodzącej aktualizacji, Nintendo wysłana że „Mario Strikers: Battle League” otrzyma dwie dodatkowe aktualizacje przed końcem 2022 roku. Tak więc kilka innych kultowych postaci Mario może pojawić się na boisku.

Czy ten post był pomocny?