Skip to content
TV

Khloe Kardashian dzieli się reklamą topless, która najwyraźniej była zbyt pikantna dla telewizji

29 de wrzesień de 2021
ab67deb635fbea877302333eb4b9b03fbe882186

Podczas gdy Kim Kardashian jest zajęta SKIMS, a Kourtney Kardashian zajmuje się życiem miłosnym, Khloe Kardashian również zyskała zwolenników dzięki swojej denimowej marce Good American. Ostatnio w reklamie, która miała trafić do telewizji, nie miała na sobie nic poza kilkoma dobrymi Amerykanami. Uwaga spoiler, jednak telewizja telewizyjna uznała, że ​​reklama topless to trochę za dużo.

To, co może być zbyt pikantne dla telewizji, nie jest jednak zbyt pikantne dla Instagrama, a najmłodsze rodzeństwo Kardashian niedawno udostępniło nową reklamę swoim 186 milionom obserwujących. Podpisała post: „Myślę, że znalazłam ten jedyny”, co jest ukłonem w stronę sloganu, którego firma używa na samym końcu filmu, prosząc kupujących o „znalezienie tego jedynego”. Niezła strategia dla marki dżinsów. Jeśli ma jakieś wskazówki, jak znaleźć spodnie, które naprawdę pasują, to ja jestem uszami.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Khloe? Kardashian (@khloekardashian)

Szczerze mówiąc, wiem, że cenzorzy telewizyjni mogą być trochę drażliwi, ale Khloe Kardashian ma na sobie dżinsy i zakryła górną połowę ręcznikiem. Może w tym momencie jestem po prostu przyzwyczajony do zdjęć topless – w rzeczywistości na Instagramie jest ich pełno – ale najwyraźniej pokazywanie skóry jest gorsze niż robienie seksownych dźwięków i tym podobnych, jak zrobiły te pamiętne reklamy Herbal Essence z lat 90.

W rzeczywistości wiemy, jaki problem mieli cenzorzy z reklamą i na pewno nie były to żadne odgłosy. TMZ jako pierwszy poinformował, że nowa reklama marki Good American nie trafi na ekrany telewizorów, przynajmniej dla widzów w domu. Podobno to bob był dużym problemem, według raportów, chociaż oczekuje się, że reklama zostanie przerobiona, aby w przyszłości mogła przejść zbiórkę.

Zakazane reklamy telewizyjne zaśmiecają historię reklam. Zgłosiliśmy niektóre z nich, w tym reklamę Lane Bryant z 2016 r., która podobno została uznana za obraźliwą po pokazaniu kobietom w bieliźnie wykonujących czynności, takie jak ćwiczenia i karmienie piersią. Ta reklama pojawiła się później również w Internecie. Oczywiście Internet i jego oczekiwania są bardzo różne. Jestem pewien, że Khloe będzie udostępniać więcej informacji o kampanii Good American na swoich kanałach społecznościowych przynajmniej w nadchodzących tygodniach, więc bądźcie czujni.

Czy ten post był pomocny?