Skip to content

Julia Roberts mówi, że George Clooney i jego rodzina uratowali ją przed „samotnością i rozpaczą” podczas kręcenia „Biletu do raju”

6 de wrzesień de 2022
julia roberts george clooney ticket to paradise

Julia Roberts i George Clooney ponownie spotykają się w nadchodzącym filmie Bilet do raju który został nakręcony w Australii. Długoletni przyjaciele utknęli w bańce pandemicznej, a Roberts otwiera się teraz na temat tego, jak rodzina Clooneya „uratowała” ją podczas kręcenia filmu.

W wywiadzie dla New York Times Roberts i Clooney otworzyli się na temat ponownej współpracy po tym, jak zagrali w filmach takich jak Jedenaście Oceanu oraz Pieniądze potwór. Podczas kręcenia filmu Bilet do raju Roberts mieszkała sama w domu, podczas gdy Clooney, jego żona Amal i ich dzieci mieszkali w pobliżu.

„Zaczęliśmy od Hamilton Island, z tymi wszystkimi dzikimi ptakami, a Julia miała dom tuż pod Amalem, mną i dziećmi” – wyjaśnił Clooney. „Wychodziłem wczesnym rankiem i mówiłem „Caa-caa”, a Julia wychodziła i mówiła „Caa-caa”. A potem przynieśliśmy jej filiżankę kawy. Dla moich dzieci była ciocią Juju.

Następnie Roberts powiedział: „The Clooneyowie uratowali mnie przed całkowitą samotnością i rozpaczą. Byliśmy w bańce i jest to najdłuższy czas, jaki kiedykolwiek byłem z dala od mojej rodziny. Nie sądzę, żebym spędziła tyle czasu sama, odkąd skończyłam 25 lat”.

The Ładna kobieta gwiazda ujawniła, że ​​​​”około dnia 11” Clooney zaczął „odrobinę kukułki”, podczas gdy wszyscy poddawali się kwarantannie, kiedy dotarli do Australii. Clooney włączył się, mówiąc: „dlatego wymyślili alkohol”, a Roberts dodał „lub ciasteczka z kawałkami czekolady”.

Bilet do raju doznał opóźnień w produkcji na początku 2022 r., ponieważ liczba przypadków COVID wzrosła w Australii. Ostateczny termin informował wówczas, że w obsadzie i ekipie było wiele przypadków, a „amerykańskie gwiazdy filmu poleciały do ​​domu, aby przeczekać skok w lokalnych przypadkach”.

W filmie wyreżyserowanym przez Ola Parkera występują Roberts i Clooney w opowieści o rozwiedzionej parze, która łączy siły i podróżuje na Bali, aby powstrzymać córkę przed popełnieniem tego samego błędu, który popełnili 25 lat temu. W obsadzie są także Billie Lourd, Kaitlyn Dever i Lily Lucas Bravo.

Bilet do raju ma trafić do kin 21 października.

Czy ten post był pomocny?