Skip to content
TV

Joe Mantegna uważa, że ​​to ma sens, że Rossi przesuwa kopertę w Criminal Minds: Evolution

20 de grudzień de 2022
l intro 1671511991

David Rossi wygląda na zdeterminowanego

Serial CBS „Zabójcze umysły” pozostaje jednym z najbardziej udanych programów tego kanału. Trwający przez 15 sezonów program podążał za jednostką analizy behawioralnej FBI lub BAU, gdy latali po Ameryce na tropie różnych seryjnych morderców. Sukces serialu zaowocował dwoma spin-offami, zatytułowanymi „Criminal Minds: Beyond Borders” i „Criminal Minds: Suspect Behaviour”, z których żaden nie przetrwał serii macierzystej.

Chociaż program zakończył się w 2020 roku, jego popularność doprowadziła do odrodzenia, zatytułowanego „Criminal Minds: Evolution”. Wielu członków obsady, w tym Kirsten Vangsness, AJ Cook, Paget Brewster, Aisha Tyler i Joe Mantegna, powróciło z kontynuacją, ale tym razem była jedna kluczowa różnica, ponieważ serial przeszedł z kanału sieciowego do usługi przesyłania strumieniowego Paramount +.

Powrót serialu doprowadził do pewnych zmian w charakterystyce, co było najbardziej widoczne w przypadku Davida Rossiego, granego przez Mantegnę, w tym, jak przesunął kopertę. W niedawnym wywiadzie Mantegna zauważył, że decyzja o napisaniu postaci w ten sposób ma sens.

Mantegna zauważył, że serial i postacie mogą teraz udać się w ciemniejsze miejsca

W rozmowie z TV Line Joe Mantegna wyjaśnił, że ewolucja w tytule „Criminal Minds: Evolution” odnosiła się również do serialu. Zauważył, że serial miał inne proporcje i bardziej kinowy wygląd. Ale co najważniejsze, ujawnił, że ograniczenia telewizji sieciowej, z którymi musiała pracować stara inkarnacja serialu, zostały teraz usunięte.

Mantegna powiedział dalej, że postacie mogą teraz udać się do ciemniejszych miejsc niż kiedykolwiek wcześniej w wyniku tego przejścia na transmisję strumieniową. „Jeśli ktoś ma… być niepoprawny politycznie, to i tak będę to ja” – powiedział aktor, podkreślając, że w ten sposób jego bohater, David Rossi, radzi sobie z dodatkową ciemnością.

Mantegna dodał, że spowodowałoby to przekroczenie granic w zakresie zachowania i języka, co, jak zauważył ankieter, skutkowałoby przeklinaniem Rossiego. „Wszyscy wiedzieli, że i tak umieram, by je powiedzieć” – podsumował Mantegna.

Inni wykonawcy pokazu zgodzili się z oceną pokazu dokonaną przez Mantegnę, pozwalającą na większą swobodę w jego powrocie. Aisha Tyler, która gra dr Tarę Lewis, powiedziała, że ​​ta kontynuacja pozwala bardziej zbadać, kim są postacie poza ich zawodem i jak regularne radzenie sobie z ciemną stroną ludzkości wpływa nie tylko na postacie, ale także ich wzajemne relacje.

Czy ten post był pomocny?