Skip to content
TV

Hannah Waddingham grana przez Teda Lasso waży potencjał serialu spin-off

5 de czerwiec de 2023
l intro 1685985687

Przesyłanie strumieniowe Apple TV+

Keeley i Rebecca śmieją się

Po zakończeniu trzeciego sezonu „Ted Lasso” wielu fanów zastanawiało się, czy drzwi do fikcyjnego wszechświata zostały zamknięte na zawsze, czy też niektóre z jego postaci mogą powrócić w serii spin-off. Przynajmniej na razie wydaje się, że nawet według niektórych kluczowych twórców zaangażowanych w powoływanie serialu do życia, jego przyszłość wciąż się zmienia. Aktorka Rebecca Welton, Hannah Waddingham, jest jedną z takich osób, która nie jest pewna, czy „Ted Lasso” może powrócić. Mimo to podczas wywiadu w „The Kelly Clarkson Show” podzieliła się swoim osobistym zainteresowaniem kontynuacją.

Clarkson rozmawiała z Waddingham tuż przed premierą finału trzeciego sezonu i zapytała ją wprost, czy ten odcinek ostatecznie zakończy „Ted Lasso”, jaki znamy. „Cóż, nie wiem. Jasonie [Sudeikis] mówi, że to koniec tego trzysezonowego wątku” – odpowiedziała, domyślnie pozostawiając otwartą możliwość nowego wątku fabularnego.

„Mam ochotę uwięzić go w lochu z notatnikiem i długopisem i po prostu powiedzieć:” Koleś, co ty robisz? Nie można od tego odejść. Postacie są tak ukochane i wszyscy to kochamy” – kontynuował Waddingham. Sądząc po tym, gdyby decyzja należała do niej, „Ted Lasso” absolutnie powróciłby na co najmniej jeszcze jeden sezon.

Hannah Waddingham jest zainteresowana graniem Rebeki, dopóki nie będzie już mogła

Po wyrażeniu chęci, aby Jason Sudeikis kontynuował kręcenie „Ted Lasso” po zakończeniu trzeciego sezonu, Hannah Waddingham powiedziała Kelly Clarkson, że jest przywiązana do Rebeki Welton i osobiście jest gotowa wcielić się w tę postać na zawsze.

„Zagrałbym ją, gdy jej zęby wypadają w domu spokojnej starości, jak siedzenie na zewnątrz z ochlapanym błotem, wiesz? Chcę tylko ją zobaczyć. Tak bardzo ją kocham” – powiedział Waddingham.

Na razie najbardziej obiecującą zapowiedzią przyszłego spin-offu „Ted Lasso” jest ujęcie w ostatnim odcinku sezonu 3, które sugeruje, że AFC Richmond może zająć się kobiecą piłką nożną. O ile jego istnienie nie jest utrzymywane w tajemnicy, wydaje się, że ta złośliwość wciąż nie przekształciła się w oficjalną produkcję. To powiedziawszy, scena jest przynajmniej ustawiona na spin-off zorientowany na piłkę nożną kobiet, w którym najprawdopodobniej Waddingham będzie odgrywał znaczącą rolę, jeśli się wydarzy. Fani mający nadzieję na więcej „Teda Lasso” mają więc powody do ostrożnego optymizmu.

Czy ten post był pomocny?