Skip to content
TV

Fani South Park nie mogą nie zauważyć tych poważnych błędów

11 de sierpień de 2022
l intro 1660186279

Mówi Stan Marsh

Często zdarza się, że długo trwające programy telewizyjne zawierają co najmniej kilka błędów ciągłości, dziury w fabule lub inne błędy. „South Park” jest na antenie od 25 lat, więc bez wątpienia wszystkim pisarzom i innym osobom pracującym nad serialem trudno jest śledzić wszystko, co się w nim wydarzyło. Dodatkowo serial jest tak głupi i absurdalny, że kilka błędów ciągłości prawie wydaje się mieszać z ogólnymi bezsensownymi wydarzeniami serialu. Dodatkowo czasami kilka błędów sprawia, że ​​programy lub filmy są lepsze.

Jednak w serialu wciąż są pewne błędy, których fani po prostu nie mogą nie zauważyć. Zwykle są to takie rzeczy, jak zmiana imion postaci, sprzeczności na osi czasu i niewyjaśnione zmiany w wyglądzie lub stroju postaci. Mimo że fani „South Park” uznają program za niedorzeczny, nierealistyczny (choć satyryczny), a nawet fantastyczny, nadal przeszkadzają im rodzaje błędów, w których wydaje się, że ktoś po prostu popełnił literówkę w scenariuszu lub zapomniał coś naprawić na ich rysunku.

Fani wydają się być najbardziej zaniepokojeni tymi błędami i błędami ciągłości

Movie Mistakes zwraca uwagę na kilka postaci z „South Park”, których imiona zmieniają się niespodziewanie. Imię ojca Butters Stotch (Matt Stone) brzmiało pierwotnie Chris, ale zostało zmienione na Steve Stotch (Trey Parker i Matt Stone). Nazwisko Jimmy’ego (Parkera) to pierwotnie Swanson, ale ostatecznie stało się ono Valmerem. W pierwszym sezonie Sheila Broflovski (Mary Kay Bergman) i Sharon Marsh (April Stewart i Mary Kay Bergman) i pierwotnie obie nazywały się Carol. Na Reddit, u/thery-guy zauważyłeś, że nazwisko Heidi Turner (Jessica Makinson) to Marcy w sezonie 3. Na blogu fandomu „South Park” ArtisticFangirl dodała, że ​​nazwisko Tolkiena Blacka (Adrien Beard i Gilbert Lévy) brzmiało pierwotnie Williams.

Niewyjaśnione zmiany w strojach postaci również wydają się niepokoić fanów. Film Mistakes zauważył, że słowo „kucharz” na fartuchu szefa kuchni (Isaac Hayes) często zmienia się z małych na wielkie w tym samym odcinku. Ponadto, w sezonie 1, odcinku 1, serial najwyraźniej nie może zdecydować, czy okulary pana Garrisona (Parkera) są grube czy cienkie.

Na Reddit u/RackDiscprin zauważył, że kot Erica Cartmana (Parker), Mr. Kitty (Parker i Jay Leno), zmienia płeć. W odcinku „Cat Orgy” z sezonu 3 jest kobietą, ale w odcinku o serowaniu z sezonu 12 jest mężczyzną.

Wreszcie fani oczekują spójnej osi czasu w uniwersum serialu. ArtisticFangirl napisała, że ​​w kilku odcinkach rodzina Kyle’a Broflovskiego (Matt Stone i William Coryn) przeniosła się do South Park, gdy miał trzy lata, ale w „It’s a Jersey Thing” przenieśli się tam, gdy Sheila była w ciąży z Kyle’em.

Czy ten post był pomocny?