Skip to content

Drew Carey o tym, dlaczego cena jest odpowiednia nadal działa po 50 sezonach

27 de czerwiec de 2022
l intro 1656352641

Klasyka telewizyjna nie jest bardziej klasyczna niż kultowy teleturniej „Cena jest słuszna”, który nadawany jest na antenie od 1972 roku. Ulubiony przez studentów, dzieci wyleczonych ze szkoły, emerytów i kogokolwiek innego w domu. w środku dnia oglądając telewizję, „Cena jest słuszna” jest rutynowo wymieniana jako jeden z największych teleturniejów w historii telewizji (przez TV Guide), a praktycznie każdy zna jego najpopularniejsze cechy charakterystyczne: „Chodź na dół”, Showcase Showdown, Plinko, Big Wheel, „wykastruj lub wykastruj swoje zwierzaki…” Lista jest długa.

Kiedy program wytrzymuje próbę czasu, tak jak „Cena jest słuszna”, istnieje tendencja do dostrzegania wielu różnych teorii na temat tego, co sprawia, że ​​dany program jest wyjątkowy, w jaki sposób jego atrakcyjność udaje się przetrwać dekady zmieniających się trendów w rozrywce i stać się prawdziwa wieczna instytucja.

Obejmuje to Drew Carey, który przez długi czas przejął rolę gospodarza „Cena jest słuszna” Boba Barkera w 2007 roku (poprzez IMDb) i wniósł własną komediową wrażliwość do klasycznej gry. Carey niedawno podzielił się swoją opinią na temat tego, co sprawia, że ​​serial jest tak popularnym faworytem po tak długim czasie na antenie, bez oznak spowolnienia.

Carey mówi, że chodzi o zawodników

Podczas wywiadu w „The View” w 2021 roku (przez YouTube), Drew Carey został zapytany o opinię na temat tego, jak „The Price Is Right” był w stanie przetrwać 50 lat i liczyć w notorycznie kapryśnym świecie telewizji. „Odkryłem sekretny sos do serialu” – twierdzi Carey. „To zawodnicy.”

Każdy, kto kiedykolwiek oglądał odcinek „Cena jest słuszna”, prawdopodobnie rozumie, co ma na myśli, ponieważ serial słynie z tego, że nie używa tego samego procesu castingu, co typowy teleturniej. Zamiast tego w grę grają losowo wybrani (i zwykle niezwykle entuzjastyczni) członkowie widowni studia na żywo, co nadaje pokazowi niepowtarzalny smak. „Jeśli spojrzysz na jakikolwiek inny teleturniej”, powiedział Carey, „musisz być wyjątkowo przystojny lub naprawdę inteligentny”, aby zostać wybranym do rywalizacji.

Ale zdaniem Carey’a, proces nad „Cena jest odpowiednia” jest lepszy, ponieważ daje „naprawdę świetny przekrój „prawdziwej Ameryki” z zawodnikami, którzy nie czują się skrupulatnie szorowani i sprawdzeni przez moce za kulisami, które być.

To interesująca teoria, nawet jeśli może się to wydać nieco obraźliwe dla ludzi, którzy faktycznie pojawili się w „Cena jest słuszna” – coś, co współprowadząca „The View” Joy Behar wydaje się uważać za zabawne w klipie. Jest to jednak równie dobre wytłumaczenie, jak serialowi udało się utrzymać na antenie przez tak niezwykle długi czas.

Czy ten post był pomocny?