Skip to content
TV

Co robił Steven R. McQueen od czasu opuszczenia Chicago Fire?

6 de listopad de 2022
l intro 1667506573

Steven R. McQueen uśmiechnięty

Odejście Stevena R. McQueena z „Chicago Fire” było dramatyczne. W odcinku „A Real Wake-Up Call” sezonu 5, jego postać, Jimmy Borrelli, próbuje uratować ofiarę wypadku samochodowego w ogromnym stosie, ale zostaje złapany w eksplozji ciężarówki z benzyną. Chociaż Jimmy przeżył, doznał poważnych oparzeń twarzy, a lekarze nie są w stanie uratować mu oka, więc jego kariera strażaka dobiegła końca. Poza pojawieniem się w jednym odcinku „Chicago PD”, Jimmy już nie był widziany.

McQueen dołączył do obsady „Chicago Fire” w 2015 roku, niedługo po odejściu z „The Vampire Diaries” (przez Variety). W czasie, gdy był częścią serii „One Chicago”, postać McQueena doznała wielu zmian, wyrastając z czegoś z odmieńca zmagającego się ze swoim starszym bratem, strażakiem, w kogoś z głęboką pasją do tej pracy.

Chociaż jego odejście mogło pasować do jego postaci, McQueen – wnuk słynnego „King of Cool”, którego imię nosi (poprzez The Wrap) – nie był dokładnie w centrum popkulturowego radaru od czasu opuszczenia „Chicago Fire”. ”. Ale to nie znaczy, że nie pracował (poprzez IMDb).

Dał swojej postaci z Pamiętników Wampirów ostatni hurra

Pierwszą pracą Stevena R. McQueena po opuszczeniu „Chicago Fire” był powrót do „Pamiętników wampirów”, choć na krótko. Postać McQueena, Jeremy Gilbert, wiele przeszedł w ciągu pierwszych sześciu sezonów. Nie tylko młodszy brat Eleny (Nina Dobrev) i łowca wampirów stracił niezliczonych przyjaciół i członków rodziny, ale w zasadzie został wskrzeszony z martwych, tylko po to, by jego dziewczyna Bonnie (Kat Graham) poświęciła się dla niego, a później została uwięziona w więzieniu świat.

Pijany i przygnębiony Jeremy odzyskuje zdolności łowcy, ale postanawia, że ​​nadszedł czas, aby opuścić Mystic Falls. W finale sezonu 2018 „Pamiętników wampirów” Jeremy po raz ostatni uczy uczniów Alarica (Matt Davis) w szkole Salvatore, jak bronić się przed siłami nadprzyrodzonymi. McQueen pojawił się także krótko jako Jeremy w trzecim odcinku serii spin-off „Legacies”.

Medal Honoru i Nakaz

Cal Breaker wygląda na zirytowanego

Również w 2018 roku Steven R. McQueen wystąpił w głównej roli w hybrydowym serialu dokumentalnym Netflix „Medal of Honor”, ​​w którym każdy odcinek opowiada historię żołnierza amerykańskiego, który otrzymał najwyższe odznaczenie. W odcinku McQueena wcielił się w Josepha Vittoriego, 22-letniego żołnierza piechoty morskiej, który poświęcił się podczas wojny koreańskiej, aby odeprzeć przełom wroga w przepaści w szeregach swojego batalionu (via MilitaryTimes.com).

W 2020 roku McQueen zapuścił się w gatunek, który jego dziadek dobrze znał: westerny. McQueen pojawił się w wyprodukowanym dla telewizji filmie INSP „The Warrant” u boku Neala McDonougha i Caspera Van Diena. McQueen grał federalnego Marshalla Cala Breakera, syna szeryfa McDonougha Johna Breakera, gdy wyruszyli, by służyć nakazowi aresztowania Virgila St. Denisa Van Diena.

„Neal był przyjacielem rodziny od dawna”, powiedział McQueen PopCulture.com, „więc zadzwonił do mnie i rozmawialiśmy na ten temat, powiedział, że to będzie western i będziemy mogli nakręcić kilka broń i baw się dobrze.” Sequel „The Warrant: Breaker’s Law” został ogłoszony w marcu 2022 roku, chociaż McQueen nie wydaje się być dołączony (przez Deadline).

Czy ten post był pomocny?