Skip to content

Chłopiec poznaje światową Trinę McGee ujawnia obrzydliwą reżyserię, którą otrzymała na planie

19 de wrzesień de 2022
l intro 1663622500

Trina McGee pozuje do zdjęć

Przez trzy sezony aktorka „Boy Meets World” Trina McGee pomagała w zabawianiu nastoletnich mas uwielbiających telewizję, grając Angelę Moore, czyli dziewczynę Shawna, w ukochanym sitcomie z lat 90. I przez cały ten czas wszystko wydawało się iść całkiem gładko dla wschodzącej gwiazdy przez cały czas trwania serialu – to znaczy na powierzchni.

W rzeczywistości McGee twierdzi, że przeszła przez „tyle rzeczy” na planie i za kulisami „Boy Meets World”, których jej koledzy z obsady mieli wystarczająco dużo przywileju, aby uniknąć, w tym obrzydliwe wypowiedzi i rasistowskie rady z ich własnej serii twórca, Michael Jacobs.

„Jest tak wiele rzeczy, o których macie tyle szczęścia, że ​​nie musieliście o nich myśleć” – wyjaśnił McGee podczas nagrania z 15 września podcastu „Pod Meets World” prowadzonego przez aktorów „Boy Meets World” River Strong aka Shawn. Danielle Fishel aka Topanga i Will Friedle aka Eric (przez Variety). Dla McGee jeden z najbardziej niepokojących momentów, jakie kiedykolwiek przydarzyły się jej na planie, miał miejsce podczas kręcenia „Prochy Angeli”, odcinka przed finałem serialu. To incydent, który do dziś pozostaje z gwiazdą ekranu.

Trina McGee mówi, że kazano jej „odrzucić” swój „czarny licznik”

Według Triny McGee, twórca „Boy Meets World” Michael Jacobs zdenerwował się na nią podczas kręcenia odcinka 7 sezonu „Angela’s Ashes” i powiedział jej, aby „odrzuciła” swój „Black Meter”. To ostatecznie posłuży jako jej ostatni występ w sitcomie.

„Pochodząc z czarnych seriali komediowych, zawsze musiałem mieć czarny miernik”, wyjaśnił McGee ekipie „Pod Meets World” (za Variety). „Mój czarny wskaźnik spadł prawdopodobnie do 2”, powiedziała o swoim czasie w „Boy Meets World”, który zakończył się w 2000 roku. „Pamiętam, kiedy robiłem odcinek „Angela’s Ashes”, jakoś mój czarny wskaźnik się poślizgnął i Miałem około 9. Michael podszedł do mnie i napisał: „Hej Trina, po prostu odrzuć Telma Hopkins o osiem stopni… Dokładnie wiedziałem, o czym mówi, i tak zrobiłem”. Dla tych, którzy nie są tego świadomi, Hopkins jest czarnoskórą aktorką sitcomu, najlepiej znaną ze swojego czasu w „Sprawach rodzinnych”.

McGee powiedziała innym gwiazdom „Boy Meets World”, że incydent został spotęgowany przez fakt, że nie pojawi się w finale dwuczęściowej serii. Osoba, którą opisała jako „bardzo ważną” dla serialu, błędnie powiedziała jej, że winna jest obsada. „Miałem wrażenie, że wszyscy się zebraliście i nie chcieliście mnie na ostatnim koncercie, z jakiegoś powodu zamierzałem się trochę zabłysnąć lub coś w tym celu” – wyjaśnił McGee. „To było dla mnie naprawdę bolesne przez długi czas. Co gorsza, ludzie kolorowi mają czasami tendencję do przyglądania się sprawom trochę trudniej”.

Czy ten post był pomocny?