Skip to content

Bridget Moynahan mówi, że ulepszone pisanie Błękitnokrwistych zapobiega dezaktualizacji serialu

5 de grudzień de 2022
l intro 1670199207

Erin Reagan w różowej szmince

Dramat kryminalny stacji CBS „Niebieskokrwiści” zdobył imponujący wynik wśród widzów domowych na Rotten Tomatoes i imponujące jest to, że serial był w stanie sprawić, że widzowie wracali po więcej po wyemitowaniu ponad 250 wpisów (za pośrednictwem IMDb). Chociaż może być wiele rzeczy, które można prawdopodobnie przypisać długowieczności policyjnej procedury, Bridget Moynahan, która gra Erin Reagan w serialu, uważa, że ​​scenarzyści są prawdziwymi bohaterami stojącymi za jej zdolnością do rozrywki dla fanów.

Nie można zaprzeczyć, że istnieje szeroka gama programów policyjnych, z których ludzie mogą się cieszyć, a rynek tego typu programów może być przez niektórych uważany za przesycony. Ale pomimo przeciwności losu, dynastia rodziny Reaganów zajmująca się wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych sprawia, że ​​widzowie wracają po więcej w każdym sezonie. Chociaż niektórzy mogą sądzić, że występy głównych graczy są prawdopodobnie powodem długowieczności serialu, niekoniecznie musi tak być. Ale jedna gwiazda na liście uważa, że ​​ludzie przed kamerą nie są jedynymi odpowiedzialnymi. Bridget Moynahan uważa, że ​​inna grupa osób związanych z serialem zasługuje na duże uznanie za to, że „Błękitnokrwiści” byli w stanie przetrwać tak długo, zachowując pewien poziom sukcesu.

Aktorka jest wdzięczna, że ​​mają tak wspaniałych scenarzystów w Błękitnokrwistych

W marcu 2017 r., kiedy kilku członków obsady „Błękitnokrwistych” rozmawiało o przekroczeniu bardzo pożądanego 150-odcinkowego kamienia milowego, pojawiło się pytanie, jak zachować świeżość w ósmym sezonie. „Cóż, zauważyłem, że pisanie stawało się coraz lepsze z roku na rok, więc jesteśmy bardzo wdzięczni i czujemy się z tego powodu błogosławieni, ponieważ, wiesz, po siedmiu latach może się trochę znudzić” – powiedziała aktorka Bridget Moynahan CBS Mornings . „Ale na szczęście mamy grupę scenarzystów i ludzi, którym naprawdę zależy na serialu, którzy wciąż wymyślają inteligentne pomysły i historie”.

Aktorka bardzo chwali zespół scenarzystów „Błękitnokrwistych”, a utalentowani skrybowie odpowiedzialni za te porywające opowieści byli konsekwentni w swoich triumfalnych wysiłkach pięć lat później, kiedy serial został odnowiony na 13. sezon, w którym Variety ujawniło, że miał średnio 9,8 miliona widzów na odcinek w piątkowym nocnym slocie dla CBS. Poinformowano również, że serial był jednym z najczęściej oglądanych seriali fabularnych końca 2021 roku i początku sezonu 2022 (via Variety).

W epoce, w której znane tytuły, takie jak „House of the Dragon”, „Stranger Things” i „Władca pierścieni: Pierścienie mocy” wydają się przyćmiewać całą konkurencję, seriale takie jak „Błękitnokrwiści” nadal cieszą się popularnością znaleźć sposób, aby poinformować fanów o swojej obecności. Wydaje się, że byłoby mądrze, zwłaszcza według Moynahana, czcić pisanie jako sprężystą siłę, która powstrzymuje dramat kryminalny przed wygaśnięciem.

Czy ten post był pomocny?