Skip to content

„Avengers: Secret Wars”: Michael Waldron zagrał nadchodzącą część dla Marvel Studios

3 de październik de 2022
IMG 5250

EKSKLUZYWNY: Po sukcesie Loki oraz Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, Michael Waldron wydaje się być w kolejce do kolejnej głośnej nieruchomości Marvela, ponieważ źródła podają Ostateczny termin, w którym ma napisać Avengers: Tajne wojny dla Marvel Studios.

Niedawno złamano termin, w którym Jeff Loveness był na pokładzie, aby napisać Avengers: Dynastia Kang, po wiadomościach, które wyreżyseruje Destin Daniel Cretton Dynastia Kang dla Marvel Studios, a teraz oba filmy zamknęły swoich scenarzystów. Wtajemniczeni dodają, że Tajne wojny będzie miał własnego reżysera, choć zakłada się, że wszystkie strony będą w kontakcie podczas tworzenia filmów. Producentem jest prezes Marvel Studios, Kevin Feige.

POWIĄZANE: Marvel przedstawia dwa nowe filmy Avengers na 2025, aby zakończyć fazę MCU 6

Marvel Studios nie skomentowało wiadomości o Waldron.

Tak jak Dynastia Kang, szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. Avengers: Tajne wojny był częścią masowego ujawnienia przyszłych faz Marvel Cinematic Universe na tegorocznym San Diego Comic-Con, w tym jego premiery 8 listopada 2025 roku.

Wtajemniczeni twierdzą, że spotkania w celu podjęcia pracy odbyły się w zeszłym miesiącu i chociaż wielu pisarzy spotkało się, wielu uważało, że Waldron był faworytem, ​​biorąc pod uwagę, jak duże zaufanie ma studio do pisarza. Waldron był na fali ze studiem w ciągu ostatniego roku, zaczynając od zeszłorocznego przeboju Loki serial dla Disney+. Waldron był producentem wykonawczym i showrunnerem serialu, który był tak popularny, że stał się jednym z niewielu seriali Marvela, które otrzymały odnowienie drugiego sezonu. Produkcja w sezonie 2 jest w toku.

ZWIĄZANE Z: „Doctor Strange 2” skryba Michael Waldron o „emocjonalnym” sezonie 2 „Lokiego”, nowym zdjęciu „Gwiezdne wojny” i miejscu pobytu Kanga Zdobywcy – podcast Hero Nation

Jeśli chodzi o film, Waldron napisał jeden z większych filmów Marvela w czasach po pandemii z Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa. Film skłonił się w maju i zarobił ponad 950 milionów dolarów na całym świecie. Waldron również rozwija i pisze sekret Kevina Feige Gwiezdne Wojny film dla Lucasfilm.

Jest reprezentowany przez CAA i LBI Entertainment.

Czy ten post był pomocny?