Skip to content
TV

Zdolność Lorraine Toussaint do nawiązania relacji z ciocią Vi umożliwiła bezproblemowe przejście do jej roli wyrównującej

30 de listopad de 2022
l intro 1669843232

Lorraine Toussaint uśmiecha się

Lorraine Toussaint, która jest jednym z tych aktorów, których znasz, dostała kilka mniejszych ról w programach telewizyjnych i filmach telewizyjnych na początku swojej kariery. Następnie zadebiutowała w filmie fabularnym w filmie Burta Reynoldsa Włamanie, a zaledwie dwa lata później Toussaint zagrała w Hudson Hawk wraz z Brucem Willisem. Po kilku kolejnych latach stałej pracy Toussaint cieszyła się swoją pierwszą przełomową rolą jako Rene Jackson w serialu telewizyjnym Any Day Now.

Niedawno Toussaint zagrał głównego antagonistę, Shadow Weaver, w serialu animowanym „She-Ra and the Princesses of Power”, a teraz aktor walczy z przestępczością u boku Queen Latifah w „The Equalizer”, opartym na powieści Denzela Washingtona film o tym samym tytule. Toussaint gra Violę Marsette, znaną jako Ciotka Vi, która jest ciotką Robyn McCall (Latifah) i cioteczną prababką córki McCalla, Delilah (Laya DeLeon Hayes).

Serial kryminalny znalazł swoją niszę w niedzielne wieczory z widzami CBS, a ciotka Vi z Toussaint znalazła dom z klanem McCall przez co najmniej czwarty sezon (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Długa perspektywa dała Toussaint możliwość zademonstrowania zakresu swoich umiejętności aktorskich w serialu pełnym realistycznych postaci i prawdziwych emocji. Ale czy wiesz, że Toussaint łatwo odnosi się do cioci Vi, a ona może dowolnie wcielać się w swoją rolę „Wyrównywacza”?

Toussaint łatwo odnosi się do cioci Vi i staje się nią

Toussaint uznał, że wejście w skórę cioci Vi jest dość proste, ponieważ aktor jest matką nastolatka w prawdziwym życiu. „Sam jestem mamą”, powiedział Toussaint podczas wywiadu w 2021 roku dla „The Talk”. „Mam 16-latkę, więc jestem bardzo dobrze zorientowana w rolach” Cioci May ”w życiu mojej córki. Więc to było miłe przejście do tej roli”. Toussaint dała jasno do zrozumienia, że ​​nieustannie musi przypominać własnej córce, żeby posprzątała swój pokój, więc ustanowienie prawa z jej siostrzenicą Delilah jako ciocią Vi było jej drugą naturą.

„Takie jest moje życie”, powiedział Toussaint w tym samym wywiadzie, uznając codzienne drobiazgi związane z wychowywaniem nastolatka. To doświadczenie pozwala Toussaint na bliską współpracę z showrunnerami przy „The Equalizer” i może nadać swojej postaci autentyczność i realizm, gdy kamera się kręci. „Są momenty w serialu, w których mogę powiedzieć reżyserowi lub producentom:” To wymagałoby przewrócenia oczami ”- kontynuował Toussaint.

Jeden z najzabawniejszych momentów na planie wynikał z tego, że Toussaint poczuła się trochę zbyt swobodnie jako ciocia Vi i przypadkowo zaczęła twerkować podczas kręcenia filmu TikTok z Latifah i Hayesem. „Nikt nie chce widzieć, jak ich babcia twerkuje!” Toussaint powiedział śmiejąc się.

Czy ten post był pomocny?