Skip to content

Aktorka „Rodziny Sopranów” Lorraine Bracco wyraża zdenerwowanie odejściem doktora Melfiego: „To było trudne”

26 de listopad de 2021
TSDSOPR EC053 e1637955286334

21 listopada odcinek podcastu Rozmowa Soprano, długi czas soprany członek obsady Lorraine Bracco wyraziła swoje niezadowolenie z tego, jak jej postać, dr Jennifer Melfi, opuściła kultowy serial HBO.

„Po prostu to poczułem [creator David Chase] chciał, żebym się go pozbył [Tony Soprano]. Chciałabym, żeby to było bardziej znaczące”, powiedziała nominowana do Oscara aktorka prowadzącym podcast: ten soprany absolwenci Michael Imperioli i Steve Schiripa. “Myślę, że troszczyła się o Tony’ego. Nawet jeśli był popieprzony i może nigdy tak naprawdę się nie wyprostuje… Myślę, że naprawdę jej na nim zależało. Nie spędzasz z kimś siedmiu lat i nie wyrzucasz ich. Źle się z tym czułem”.

Dr Melfi pojawiła się po raz ostatni w dniu Soprano w przedostatnim odcinku serialu, „Niebieska kometa”, bezceremonialnie zerwała więzi ze swoim długoletnim klientem z mafii z New Jersey, po tym, jak została zadręczona przez kolegów na przyjęciu, o badaniu dotyczącym nadużywania przez socjopatów psychoterapii.

Podczas gdy Bracco powtórzył później, że „nie podobał jej się ten sposób [Chase] zakończyła” związek swojej postaci z szefem mafii, granym przez zmarłego Jamesa Gandolfiniego, czując, że „to było szorstkie” i „nagłe”, wyraziła również podziw dla serialu jako całość i dumę z wzięcia w nim udziału. „20 lat później”, powiedziała, „możemy uczciwie powiedzieć, że zachował swoje piękno”.

W innym miejscu podcastu Bracco omówiła sceny, które chciałaby zobaczyć między swoją postacią a postacią Gandolfiniego, zauważając, że byłoby „zabawnie”, gdyby Tony przyprowadził swoją żonę Carmelę (w tej roli Edie Falco) i dzieci (w tej roli). Jamie-Lynn Sigler i Robert Iler) na niektóre z jego sesji terapeutycznych.

Dała również jej zdanie na temat kultowego zakończenia serialu przyciętego do czarnego, dzieląc się tym, że nie ma zdania, czy Tony w końcu jest martwy, czy żywy. „Część mnie mówi: 'Cóż, to geniusz Davida Chase’a, że ​​wciąż o tym rozmawiamy i jesteśmy zdezorientowani 25 lat później’, a druga część mówi do mnie: 'Ok. David mówi: „Pieprz się”. Nocna noc. Wynoszę się stąd’” — zastanowiła się aktorka. – To znaczy, nie wiem. Jest milion sposobów na pokonanie. Ale geniusz polega na tym, że wciąż o tym rozmawiamy. Więc za to brawo, David.

Bracco zauważyła również, że w pewnym momencie „błagała” Chase’a, by zagrała męża dr Melfi, choć on oczywiście ostatecznie odmówił, mówiąc, że jest „zbyt zajęty pisaniem, redagowaniem, bla bla bla”.

Dr Melfi został przedstawiony w Soprano’ pilot, doradzający swojemu tytułowemu szefowi mafii przez 71 odcinków. Bracco została nagrodzona m.in. trzema nominacjami do Złotego Globu i czterema nagrodami Emmy za rolę tej postaci.

Sprawdź całą aktorkę Rozmowa Soprano wygląd powyżej.

Czy ten post był pomocny?