Skip to content
TV

Zdjęcia z nowego koła czasu pokazują, czego fani mogą się spodziewać po sezonie 2

25 de maj de 2023
l intro 1684961620

Telewizja

Rand patrzy surowo

Minęło ponad półtora roku, odkąd „The Wheel of Time” po raz pierwszy wyemitowano w Prime Video, ale wygląda na to, że fani wreszcie mają żelazną datę powrotu serii fantasy. Epicka saga Roberta Jordana o potędze i magii ponownie pojawi się na małym ekranie 1 września.

Chociaż pod koniec sezonu 1 Rand al’Thor (Josha Stradowski) został przetestowany przez Mrocznego (Fares Fares) i ujawnił, że pięć głównych postaci to Ta’veren, sugerowało to również, że niektórzy bohaterowie w „The Wheel of Czas” może nieuchronnie obrócić się na stronę Ciemnego. To niepokojące, ponieważ The Dark One już dzierży przerażający zespół znany jako The Forsaken, który liczy 13 członków.

Tak czy inaczej, Prime Video opublikowało kilka nowych zdjęć z sezonu 2, które dadzą fanom wskazówkę, co ma nadejść, gdy będą czekać na nadejście nowych odcinków tej jesieni. Chociaż same w sobie mogą niewiele powiedzieć tym, którzy nie czytali serii książek „Koło czasu”, pokazują niektóre bogate wartości produkcyjne i piękne kompozycje ujęć, którymi widzowie mogą się nacieszyć.

Sezon 2 Koła czasu prezentuje nowe lokalizacje

Jak zauważą fani serii książek Roberta Jordana, fakt, że dwa nowe zdjęcia z drugiego sezonu „Koła czasu” pokazują pustynne miejsce, sugeruje, że przynajmniej jedna postać będzie podróżować na Pustkowia Aiel. Jest to oczywiście zgodne z wydarzeniami z drugiej książki z serii „Wielkie łowy”, w której Rand i inne kluczowe postacie spotykają się w pewnym momencie z Aielami.

Ponieważ jednak adaptacja „The Wheel of Time” przez Prime Video odbiega nieco od materiału źródłowego, nie możemy być pewni, jak dokładnie będzie podążać za tą fabułą. Mimo to wiemy, że jedna z ukochanych Rand, Aviendha (Ayoola Smart), zadebiutuje w sezonie 2, ponieważ pojawia się na jednym z nowych zdjęć.

Pozostałe obrazy skupiają się głównie na postaciach, pokazując różnych członków obsady w nowych środowiskach w drugim sezonie „The Wheel of Time”. Ponieważ saga fantasy Jordana obejmuje 14 książek z materiałem do omówienia, fani prawdopodobnie mogą również spodziewać się przyspieszenia osi czasu w najnowszej partii odcinków, z dużą ilością materiału pobocznego wyciętego w trakcie.

Czy ten post był pomocny?