Skip to content
TV

Zderzak w Berlinie Adam Devine twierdzi, że doskonały spin-off czerpał inspirację z nieprawdopodobnej serii MCU

2 de grudzień de 2022
l intro 1670000449

Adama Devine'a

Przytłaczający światowy sukces oryginalnego „Pitch Perfect” doprowadził do powstania dwóch olśniewających kontynuacji, pełnych chwytliwych coverów i oryginalnych popowych piosenek. W oczekiwaniu na długo oczekiwane ponowne spotkanie czołowej grupy Bellas a cappella w „Pitch Perfect 4”, Peacock podarował nam przezabawny spin-off, skupiający się na Bumper Allenie (Adam Devine) The Treblemakers. W „Pitch Perfect: Bumper in Berlin”, po tym, jak jego piosenka stała się hitem TikTok w Niemczech, głupi piosenkarz pakuje walizki na niezapomnianą zagraniczną przygodę.

W Berlinie Bumper otrzymuje oszałamiającą niespodziankę w postaci mini-spotkania „Współczesnej rodziny” z Heidi Sarah Hyland jako jego nową, stylową asystentką. Ta dwójka miała fantastyczną chemię w przeboju komediowym dzięki ich serdecznemu związkowi, który fani mieli nadzieję, że będzie końcem serii. W nowym muzycznym dramacie Peacocka Heidi od razu zakochuje się w Heidi, napełniając serca fanów „Współczesnej rodziny” nadzieją.

Kiedy występ Bumper na berlińskim Brezelfest nie idzie zgodnie z planem, Bumper histerycznie odchodzi, co prowadzi go prosto na samo dno. Dzięki wzmocnieniu pewności siebie dzięki nowemu zespołowi Bumper próbuje ponownie w tej podnoszącej na duchu i melodyjnej serii. Fani Marvela mogą również zostać przyciągnięci do tego niekonwencjonalnego spin-offu, dzięki zaskakującemu i nikczemnemu wpływowi, jaki Devine dzieli z Jimmym Fallonem.

Producentka Elizabeth Banks była głęboko zainspirowana programem telewizyjnym Marvela Loki

Z pozoru „Pitch Perfect: Bumper in Berlin” może wydawać się ostrym odejściem od oryginalnej serii filmów. Jednak w kontekście inspiracji superzłoczyńcami producenta Elizabeth Banks dla serialu, berlińskie nieszczęścia Bumper mają doskonały sens. W programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” Adam Devine, gwiazdor serialu, opowiada o oszałamiającym programie telewizyjnym Marvela, który zainspirował „Zderzak w Berlinie”.

Kiedy Fallon wspomina, że ​​słyszał, że pokręcony i nikczemny serial „Loki” był inspiracją dla następnego rozdziału „Pitch Perfect”, Devine zagłębia się w konkretne szczegóły. „Elizabeth Banks była producentem filmów „Pitch Perfect” i powiedziała: „Fajnie, że zrobili ze złoczyńcy spin-offowy program telewizyjny” dla Lokiego. A więc jestem złoczyńcą w „Bumper ” franczyzowa.” To sprytnie oprawia „Zderzak w Berlinie” w znajomy sposób, który wyjaśnia podejście ekscentrycznej serii. Następnie Devine ekscytująco ujawnia, że ​​istnieje więcej niż kilka pisanek „Pitch Perfect”, którymi można poczęstować fanów, w tym słynna „Cup Song”, oryginalnie wykonywana przez Annę Kendrick.

Umieszczając Zderzak w jego własnej serii, widzimy jego bardziej wrażliwą stronę (podobnie jak w przypadku Lokiego), która przekształca go w wielowarstwową i zniuansowaną postać na drodze do samopoznania. Z gwiazdorską obsadą, w tym wybitną antagonistką „She-Hulk”, Jameelą Jamil jako muzyczną przeciwniczką Bumper Gisela, Flulą Borg jako Pieter i Lerą Abovą jako DJ Das Boot, „Bumper in Berlin” jest ekscytującym dodatkiem do „Pitch Perfect „wszechświat.

Czy ten post był pomocny?