Skip to content
TV

Zabawna odpowiedź gwiazdy teorii wielkiego podrywu Johnny’ego Galeckiego na moment zbierania śmieci Melissy Rauch

11 de październik de 2022
l intro 1665504043

Johnny Galecki uśmiechnięty

Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z linków.

Jak każdy dobry sitcom, „Teoria wielkiego podrywu” CBS jest definiowana przez dysfunkcyjne relacje między głównymi bohaterami. Kto może zapomnieć o przezabawnym i ekscentrycznym układzie życiowym między Sheldonem Cooperem (Jim Parsons) i Leonardem Hofstadterem (Johnny Galecki) albo ujmującym bromance między Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) i Rajem Koothrappali (Kunal Nayyar)?

Nawet większość głównych par w serii jest absurdalnie zabawna sama w sobie, zwłaszcza związek między Howardem i Bernadette Rostenkowski (Melissa Rauch) – który zaczął się od Bernadetty absolutnie nienawidzącej Howarda za jego przerażające zachowanie. Chociaż prawie wszystkie postacie w „Teorii wielkiego podrywu” wydają się mieć przyzwoitą ilość chemii, warto zauważyć, że istnieją dwie szczególne postacie, które rzadko wchodzą w interakcje: Leonard i Bernadette.

Nie oznacza to, że te dwie postacie się nie lubią, po prostu Leonard i Bernadette prawie nigdy nie są widziani razem ani w parze w fabule – z wyjątkiem czasu, gdy połączyli siły, by polować na padlinożerców i sprzeczali się przez całą mękę. Chociaż może nie mieli na ekranie dużo komediowej chemii, Rauch ma dość zabawną anegdotę o jednym z pierwszych rozmów z Galeckim: kiedy przyłapał ją na grzebaniu w koszu na śmieci.

Galecki przyłapał Raucha w trudnej sytuacji

W rozdziale 9 niedawno wydanej książki „Teoria wielkiego podrywu: ostateczna, wewnętrzna historia epickiego hitu” Melissa Rauch wspomina niezwykle niezręczne spotkanie, jakie miała z Johnnym Galeckim podczas pierwszego tygodnia zdjęć. Przypadkowo wrzuciwszy bilet na posiłek do kosza (i nie wiedząc, kogo poprosić o kolejny), postanowiła go poszukać, grzebiąc w śmieciach — tylko po to, by Galecki przeszedł obok i zapytał: „W porządku? nasze śmieci?”

Rauch powiedziała, że ​​była bardzo zakłopotana tym incydentem, pomimo przezabawnych komentarzy Galeckiego na temat całej gehenny. Rzeczywiście, wydaje się, że zarówno Galecki, jak i Rauch mają wyraźne wspomnienia z tego niezręcznego spotkania, ponieważ Galecki również wspomniał o tym, mówiąc o dodaniu Raucha do serii. „Melissa i ja naprawdę się zaprzyjaźniliśmy” – wyjaśnił Galecki. „Jest tak szybka i zabawna, że ​​po prostu natychmiast ją zabrałem, wiesz, poza incydentem z koszem na śmieci”.

Chociaż z pewnością jest to dość zabawne, że zarówno Rauch, jak i Galecki pamiętają ten żenujący moment za kulisami, Galecki mówił dalej, jak inspirujący był dla niego występ Rauch, mówiąc, że jej etyka pracy pomogła mu zmotywować jego własną pracę nad serialem. Chociaż może nie dzielili wielu momentów na ekranie, jasne jest, że zarówno Galecki, jak i Rauch mają kilka zabawnych wspomnień zza kulis.

Czy ten post był pomocny?