Skip to content
TV

Ulubiony moment Mayima Bialika na temat teorii wielkiego podrywu Amy i Sheldona jest dość wzruszający

2 de październik de 2022
l intro 1664286655

Mayim Bialik uśmiechnięty

Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik) i Sheldon Cooper (Jim Parsons) tworzyli dla jednej z najbardziej wyjątkowych par w telewizji. Po 10 latach wspólnej pracy nad „Teorią wielkiego podrywu” obaj bohaterowie wspólnie zdobywają Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki w finale serialu „Syndrom sztokholmski”. Bialik podzieliła się sekretem swojej wspaniałej relacji aktorskiej z Parsons w wywiadzie dla Us Weekly w 2021 roku: „Jim i ja spędziliśmy razem wiele miłych chwil na planie i myślę, że jedna z rzeczy, które tak dobrze sprawdziły się dla nas jako partnerów aktorskich, i być może jako partnerzy produkujący również to, że jako ludzie nie jesteśmy zbyt sentymentalni, co moim zdaniem jest pomocne”.

Współpraca Bialika i Parsonsa nie zakończyła się jednak wraz z „Teorią wielkiego podrywu”. Po zakończeniu „Wielkiego Wybuchu” rozpoczęli współpracę jako współproducentzy wykonawczy serialu „Call Me Kat”. Według wywiadu z ET Canada z 2020 r., kiedy Parsons po raz pierwszy zwrócił się do Bialika z pomysłem na „Call Me Kat”, nie rozumiała, że ​​chciał, aby zagrała w nim. „Jim podszedł do mnie i powiedział:” Czy słyszałeś o tym programie BBC o nazwie „Miranda”?” – wspomina Bialik. „I dosłownie myślałem, że po prostu pyta mnie o opinię, jako przyjaciela. Powiedział:” Nie, proszę cię, ponieważ chciałbym, abyś przyprowadził tę dziwaczną, dziwaczną, niezwykłą kobietę do [American] telewizji”. I tak narodził się „Call Me Kat”.

Więc jakie były ulubione sceny Bialik do kręcenia ze swoim partnerem aktorskim, Parsonsem? Odpowiedź jest jak najbardziej właściwa.

Uwielbia ich wspólne romantyczne chwile

W wywiadzie dla Variety z 2015 roku Bialik opowiedziała o swoich ulubionych scenach z Jimem Parsonsem. „[Sheldon and Amy’s] Pierwsze przytulanie było wyjątkowe” – powiedział Bialik. „Kiedy powiedział „Kocham Cię” było wyjątkowe. Jim i ja możemy znaleźć wiele takich chwil razem, nawet jeśli nie są one zaplanowane. To fajna rzecz w pracy z kimś takim jak on”.

Sesja przytulania, o której mówi, to odcinek 5 sezonu „The Isolation Permutation”, w którym Amy jest zdenerwowana, ponieważ Penny (Kaley Cuoco) i Bernadette (Melissa Rauch) idą bez niej na zakupy ślubne, co wpędza ją w głęboką depresję, która może tylko być lepszym przez Sheldona. Momentem „Kocham cię”, o którym mówi, jest odcinek 8 sezonu „Równoważność balu”, w którym gang postanawia zorganizować własny bal dla dorosłych na dachu, a przed wejściem na górę Amy daje do zrozumienia, że ​​ma zamiar powiedzieć Sheldonowi, że go kocha. , tylko po to, by Sheldon wyrzucił z siebie: „Ja też cię kocham”.

Na razie Bialik i Parsons będą nadal współpracować, ponieważ, zgodnie z Ostatecznym terminem, „Call Me Kat” zostało odnowione na trzeci sezon w 2022 roku. Chociaż jest mało prawdopodobne, że serial będzie trwał 12 sezonów, takich jak „The Big”. Teoria podrywu”, fani będą mogli zobaczyć najnowszą współpracę między tymi dwiema gwiazdami przynajmniej przez chwilę dłużej.

Czy ten post był pomocny?